Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan írjak rá egy nálam kb...

Hogyan írjak rá egy nálam kb 10 évvel idősebb nőre, barátkozás céljából?

Figyelt kérdés

Tudom, ez hihetetlen lesz sok ember számára, amit most írok, de valóban csak barátkozni szeretnék az adott személlyel, mert a megosztásai alapján egy vicces, és kedves személyiségnek látom.


A probléma ott van, hogy nagyon régóta ismerősök vagyunk egy régi közös ügy kapcsán ugyan, de csak neten. Nem tudnék mivel ráirni, hogy az ne legyen furcsa, mivel semmiről nem beszéltünk még, semmi közös kapcsolódási pont nincs, ami alapján el lehetne indítani ezt a beszelgetést úgy, hogy ne legyen cringe (kínos.)



aug. 8. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Sehogy.

Nem is értem mit akarnál tőle.

Millió számomra vicces tartalomkészítőre ráírhatnék ennyi erővel.

Te nem barátként, hanem rajongóként viselkedsz. Kicsit áss le magadban, keress számodra megfelelő környezetet.

aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Miért lennék én rajongó? Egy ugyanolyan átlagos ember mint én, emberi kapcsolatokkal, emberi gondolatokkal. Egyáltalán nem tartalomkészítő, ismerősei számára rak ki bejegyzéseket.
aug. 8. 22:06
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

Mert egyáltalán nem ismered, ahogy írod is.

Vicces meg kedves a személyisége a posztjai alapján. Ebből aztán tényleg lehet tudni a személyiségét. Ja, nem.

Te elképzeltél egy ideát, a posztok alapján, amik tetszenek, aminek szinte biztos, hogy nincs köze a valósághoz.

aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Aztán mi van akkor, ha esetleg nem kedves? Maximum koppanok, és tovább lépek, ennyi. De ennek az ellenkezője is lehet, próba szerencse, ezért kérdeztem, hogy, hogyan próbálhatnék meg írni, milyen módszerrel, és tényleg csak a haverkodás a cél.
aug. 8. 22:23
 5/15 A kérdező kommentje:
*továbblépek
aug. 8. 22:23
 6/15 anonim ***** válasza:

Az idősebb korosztály semmivel se jobb, mint a veled egykorúak


Az én anyukám, például elszokott felejteni fontos dolgokat, amik problémához vezetnek

aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem a face posztok alapján kéne képzelődgetni emberekről..
aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Még mindig várok legalább egy olyan válaszra, amelyben adnak egy tippet, hogy hogyan kéne írni, vagy mivel kezdhetnék...
aug. 8. 23:02
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Próbáltad már ezt?


"Szia! Tudom, egy kicsit furcsa a helyzet, de lenned kedved barátkozni egy nálad 10 évvel fiatalabbal"


Max azt válaszolja, hogy

"Persze, engem nem zavar a nagy kor különbség"

aug. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kommentelj a bejegyzései alá. Aztán ha szimpatikus vagy neki, ő is fog a tieidre reagálni. Aztán lassan még egy köszönő viszonyt is ki tudtok alakítani, amiből akár barátság is kialakulhat később. Esetleg ha tudod róla, hogy gyakran megfordul egy helyen, akkor te is időnként ellátogathatsz oda, hátha kialakulna köztetek egy beszélgetés.
aug. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!