Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mik azok a helyek/alkalmak,...

Mik azok a helyek/alkalmak, amikor szívesen veszitek ha egy ismeretlen odamegy hozzátok ismerkedés/barátkozás céljából?

Figyelt kérdés
Illetve illetve hol, milyen alkalommal nem vagytok nyitottak barátkozásra, és általában véve mi az amivel nem szeretitek ha az emberek odamennek hozzátok?

2022. nov. 10. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
sehol nem szeretem ha odajönnek hozzám
2022. nov. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nő vagyok, és nem szeretem, ha előzetes jelzés nélkül bárki odajön hozzám ismerkedni. Ha viszont megadom a "szabad utat", akkor bárhol.
2022. nov. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noren1989 ***** válasza:
0%
Én sem szeretem. Néha megesett, h az asztalomhoz ült pàr nő a kocsmàban, na nekik elnéztem a dolgot...
2022. nov. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Fiatalabb koromban, amikor még jártam fesztiválozni, bulizni, akkor ezek a dolgok teljesen természetesek voltak. Később, amikor kisgyerekeim voltak, szintén mindennapos volt, hogy a játszótéren ismeretlen anyukákkal is elkezdtünk beszélgetni, több ilyen barátság meg is maradt hosszú távon.

Volt néha olyan is, hogy a villamoson akartak ismerkedni, azokat leráztam. Hosszabb vonatúton viszont volt, hogy beszédbe elegyedtem valakivel, de ennek nem a barátkozás volt a célja, csak hogy ne legyen unalmas az út.

2022. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Megmondom őszintén attól is függ ki jön oda, mennyire szimpatikus. De alapvetően nem szeretem, ha bárki odajön. Túrázások során akad társaság, főleg ha valami szervezett és össze hoz az útvonal minket, de ott sem feltétlen vágyom a társaságra. Sőt.
2022. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Kevés dolgot utálok jobban, mint amikor ismeretlenek kezdenek velem cseverészni az utcán. Mindegy, hogy öreg, fiatal, férfi, nő. Ki nem állhatom, de persze megsérteni ne akarom, így próbálok reagálni valamit a mondandójára, aztán igyekszem rövidre zárni és elköszönni tőle. :)
2022. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
54%

Amikor szeretem:

-Ha nehéz dolgokat cipelek és felajánlja a segítségét.

-Ha egyedül sétálgatok ráérősen.

-Ha egy nagyobb boltban (szupermarket, hipermarket) egyedül nézelődöm.

-Ha egyedül üldögélek egy étteremben/kávézóban/cukrászdában, és láthatóan nem foglalatoskodom semmivel (ritkán ülök be egyedül bárhová, de azért gondoltam leírom).


Amikor nem szeretem:

-Bármikor, amikor nem vagyok egyedül. Mert olyankor a társaságomra szeretnék figyelni.

-Ha sietek (ezt a sétatempómból le lehet szűrni).

-Ha épp telefonálok.

-Ha pénzt akar kérni az illető.


Szóval szerintem (számomra legalábbis mindenképp) jó kezdés az ismerkedésre, ha valamilyen módon segíteni tudsz a kiszemelt személynek.

2022. nov. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén szólva kb semmikor. 😬

Max ha van valami közös dolog, pl ha egy munkahelyen vagy suliban vagyunk akkor persze, haverkodjunk a kollégákkal/szaktársakkal. De idegenekkel nem szeretek dumálni.

2022. nov. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez ember függő. Én eléggé barátságos vagyok, mondjuk sokszor van olyan, hogy nem akarok senkivel beszélni. Persze ha valaki leszolít az utcán és éppen nem sietek valahová, akkor nem vagyok olyan, hogy barátságtalanul reagáljak, csak azt nem szertem ha valaki pénzt kér tőlem az utcán vagy el akar nekem adni valami szemetet. Meg attól is függ mennyire szimpatikus a személy, múltkor egy tök idegen csaj leszolitot kérdezte hol talál egy adott helyet majd miután segítettem neki el kérte az instámat.
2022. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 K.O. ***** válasza:
56%
felolem barhol-barmikor, valamelyik nyaron nyomkorasztam a telomat egy padon, odajott ket csaj, megkerdeztek hol vettem a fulbevalomat mert nagyon bejon nekik, eloszor tok fura volt, de aztan utana meg mar jol esett:D most a heten meg allunk a sorban es a mellettem allo nonek olyan jo illata volt, de annyira hogy uhh, ereztem a kesztetest hogy megkerdezzem milyen parfumje vagy oblitoje van, de valamiert nem.. pedig tudtam hogy nem rossz erzes, legalabbis nekem nem volt az multkor, de valamiert nem tudom, sztem kicsit tartanak az emberek egymastol.. en is.. pedig.. es azota is banom, hogy nem kerdeztem meg
2022. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!