Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten van olyan program,...

Budapesten van olyan program, ahol kifejezetten ismerkedni lehet és sok ember van?

Figyelt kérdés
Nem koncertre, diszkóra gondolok, vagy ahol párok is vannak, hanem olyan helyre, ahová csak egyedülállók mennek és beszélgetni is lehet kulturáltan.

júl. 31. 20:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
barátnőiden keresztül nem tudsz valami randit keresni? Hogy ismerősük stb
júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ezeken már túl vagyok, mivel velük beszélgetünk erről. Szoktam randizni. Nem egy bármilyen férfira van szükségem, azt nyilván találnék. Hanem azt szeretném megtalálni, akivel összeillünk, vonzódunk, hasonló céljaink vannak. Ehhez viszont szükség lenne egy nagyobb merítési alapra (igazából szerintem mindenkinek ez lenne a jó, ha lenne ilyen esemény...lehet kevesebb lenne a válás, meg nem csak megalkudni kellene).
júl. 31. 23:58
 13/14 anonim ***** válasza:

#12 hát akkor szervezz egyet te. Csinálj egy facebook eseményt, aztán meglátjuk

Mondjuk nem hiszem, hogy egy ilyen alkalomra túl sok normális ember menne el, de egy próbát megérne

aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is szívesen mennék ilyen programra. Ismerkedni elég nehéz, mivel a bulikon kívül kevés helyen lehet.
aug. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!