Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Budapesten van olyan program,...

Budapesten van olyan program, ahol kifejezetten ismerkedni lehet és sok ember van?

Figyelt kérdés
Nem koncertre, diszkóra gondolok, vagy ahol párok is vannak, hanem olyan helyre, ahová csak egyedülállók mennek és beszélgetni is lehet kulturáltan.

júl. 31. 20:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Az összes szórakozóhely??
júl. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oda párok, családok is járnak. Kiemeltem, hogy olyan program, ahová csak egyedülállók mennek el.
júl. 31. 21:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen ismnerkedős est. Keress rá guglin!
júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már kerestem. De eddig max ilyen spirituális egymásra hangolodos ismerkedős programot talaltam (nem volt olcso és előzetes regisztráció is szükséges volt). Az ilyen meg engem nem vonz.
júl. 31. 21:48
 5/14 anonim ***** válasza:

Én csak a jezsuita templomot tudtam volna ajánlani. (Egyedülállóknak most is hirdetnek, de 50 év felett.)


Igaz, tavalyi hirdetés. Hiába vagyok már 50 év feletti, közben megtaláltam a páromat. (Csak sokkal régebben kellett volna leszólítani, nő létemre...)

júl. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%

"Kiemeltem, hogy olyan program, ahová csak egyedülállók mennek el."


Azt elhisszük, de ilyen nincs, ahova CSAK szingli emberek mennek el, értsd már meg. Mégis mire gondoltál, hogy random csinálnak direkt egyedülálló embereknek "ismerkedési esteket"? Ilyen talán régen még az internet előtt volt, de már nincs.

Ha társat keresel, akkor tessék megemelni a segged és elmenni valahova te magad.

júl. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
családok szórakozóhelyen, haha
júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Két utolsónak, hátha fel tudják szívni az információt...:


Járok el rendszeresen. De még nem találtam meg a párom. Diszkóban is láttam már olyat, ahol valaki hozta az anyját/apját. Más táncos helyre ahová járok, családok is jönnek gyerekekkel.

júl. 31. 22:34
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
#8 próbálkozz még többet. Nem itt fogunk tudni adni konkrét receptet... biztos vannak társkereső események. Menj el fesztiválozni, múzeum, koncert, stb. Sajnos nincs tökéletes útmutató a nőzéshez
júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Igen, de ha lenne kifejezetten ilyen esemény könnyebb lenne. És érdeklődtem, hátha tud vki vmit. Ami már bevált. Nem a netről akarok próba-szerencse alapon elmenni valahova.

Amúgy nő vagyok.

júl. 31. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!