Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen az elet Budapesten?...

Milyen az elet Budapesten? Szerettek ott elni?

Figyelt kérdés
Elsosorban a huszonevesek, harmincasok velemenyere vagyok kivancsi. Milyen elonyoket,hatranyokat tudnatok megemliteni? Tavaly elott koltoztem vissza videkre az egyetemen elvegzese utan, mert nekem a belvaros, fokent a Jozsef korut nyujtotta latvany kicsit sok volt es valahogy megutaltam Budapest ezen reszet. Jenleg dolgozom, de valahogy videken nagyon unalmas az eletem, nincsenek programok, igy a valtozas, jobb munkalehetosegek miatt gondolkozom a visszakoltozesen. Munka utan, illetve hetvegente ti mivel toltitek a szabadidot? Itt videken van sajat lakasom, de ezt semmikepp sem adnam el egyelore, igy alberletben gondolkozom ha vegul ugy dontenek visszamegyek. Meger ennyit a fovaros velemenyetek szerint?

júl. 26. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Inkább fiatalabb korban főleg kezdőként érdemes, én 30 km-re lakok Pesttől de állást találni szinte lehetetlen, főleg normálisat, egy jobb üres helyre van azonnal 100 jelentkező és persze .."na ki ismeri?"


Az utazás is kevésbé fárasztó.


Az ismerkedésre meg had ne mondjam ,hogy jóval nagyobb az esély, kicsit távolabb kisebb városokban, csak olyan programok vannak amik leginkább nyuggerekkel és családosokkal gyerekesekkel van tele. Mindenki Pestre jár fel kikapcsolódni szórakozni is kb. 20-40-45 között.


Van akinek szerencséje van mert itt is talál állást ha van ismerős, és talán meg ismer valakit ha van nagyobb baráti köre...


Pesten majdnem 2x annyi a fizu , de kb. 2x annyi az albérlet is.


Kinek mi a jövőképe...

júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Vidéken ki van adva a lakás albérletbe, Pesten élünk de nem belvárosban, tömegközlekedéssel jól ellátott helyen, csomó program, csomó lehetőség, szeretünk Pesten élni, dunára lejárni, de legfőképpen viszonylag jó munka, sokkal jobb fizetés és kevésbé begyepesedett gondolkodású kollégák.
júl. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Budapesten minden jobb,éjszakai élet a legjobb
júl. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Van olyan végzettség amivel csak Pesten és tényleg csak a nagy városokban találsz állást.


Itt van amiért nem is kérhetsz ugyanannyit.


Mindennek van előnye és hátránya.


Én elrontottam , 10 évig bezárkóztam a közepes kis városomba...ismerkedés nehéz volt feljártunk Pestre, való igaz kb. dupla az albérlet Pesten.

De több az élet.

Itt is azok vannak többségben akik ugyan 23+ és 30+ vagy 40+ de gyerekük van. Egyedülállót sehol nem látsz max autóban elviharzani.

júl. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%

Vidéken keresnék maximum 400 körül, Budapesten millió felett. Mindig tudok valamit csinálni, a gyerekemet be tudom majd íratni egy rendes magániskolába, ahol még angolul beszélő ember tanít angolt, olyan helyen dolgozhatok, ahol a sudribunkó nácikat fel sem veszik vagy az első rasszista, homofób, stb megjegyzésük után úgy vágják ki, mint a közmondásos macskát.


A relatív belvárosban lakom, már a külkerületekig sem mennék.

júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!