Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor csalódtál végleg az...

Mikor csalódtál végleg az emberi kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

júl. 21. 18:26
1 2
 11/12 Metionin ***** válasza:
100%
Valamikor általános iskolás koromban. Nagyon nehezen bíztam meg bárkiben, mert eleve a saját szüleimben sem bíztam már kisgyerek koromban. Az iskolában mégis sikerült szereznem egy barátnőt, legalábbis én azt hittem. Kiderült, hogy csak azért közeledett hozzám, mert kihasznált, folyton rólam másolta a házit, leleste a dolgozataimat, megcsináltatta velem a feladatokat amiket csapatban kellett volna, falaztam neki amikor lógott meg ilyenek. Jó nagy birka voltam. Amikor már a lopásait is rám akarta fogni, végül kiadtam az útját, még ő volt megsértve. Kellett vagy 10 év, mire ezek után újra tudtam bízni valakiben.
júl. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy sokak ennyit csalódtak. Minden esetre nem vagytok egyedül!


Én sem tudok már úgy bízni senkiben sem, ennyi csalódás után...


Bár inkább nem mondom azt, hogy soha. Ugye "soha ne mond, hogy soha" a mondás szerint. Nehéz lesz majd, újra nyitni, de ha úgy van lehet majd adok egy lehetőséget annak, hogy közel engedjek másokat.

júl. 23. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!