Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mikor csalódtál végleg az...

Mikor csalódtál végleg az emberi kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

júl. 21. 18:26
1 2
 1/12 Antiszociális lény ***** válasza:
90%

Pontos időt nem tudok.


De az oka nem több, mint az, hogy a legtöbb ember számára semmit sem jelentesz és csak érdekből kedvesek veled. Azt a legnehezebb elfogadni, hogy egy emberi kapcsolat mulandó dolog.

júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%
Az emberi kapcsolatokban mégis hogy lehetne csalódni? Egyes emberekben persze, hogy csalódtam már, ettől még az összes többiben nem.
júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2. Igazad van meg nem is, vannak olyan emberek, akik minden emberben csalódtak már akiket ismernek. Így érthető ha "kicsit" kiábrándultak az egész emberiségből.
júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én családtam az emberi kapcsolatokban. Barátaim vagy érdekből beszéltek velem, vagy egyoldalú kapcsolat volt, mert én érdeklődtem. Emberek többsége akiket közel engedtem, sokszor megbántottak.

Valamint nem tudom mi van az emberekkel, de gyakran olyan flegma, bunkó stílusban tudnak válaszolni, viselkedni még idegen emberek is, hogy én már tényleg azt tudom mondani teljes mértékben csalódtam az emberi kapcsolatokban.

Barátkozni, ismerkeni sincs kedvem.. Gyakran egy-egy ilyen incidens rányomja a napomra a bélyeget és elveszi a kedvem.

júl. 21. 18:53
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem feltétlenül a pontos időre voltam kíváncsi. Inkább gondoltam egy adott történetre, hogy pl. az után csalódtál..
júl. 21. 18:55
 6/12 anonim ***** válasza:
2015.
júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátnők tekintetében: mikor kiderült, hogy évekig a szemembe hazudtak és sompolyogtak sunyin. Aztán lebuktak és még én voltam a szar.

Pasik: a farkuk mindig előrébb való, tisztelet annak a nagyon kevés kivételnek.

Család, rokonság: csak mert vérrokon, nem kell vele tartani a kapcsolatot. Hulladékokkal nem érdemes foglalkozni.

júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megértettem azt a tényt, hogy a világ történelemben folyamatosan változtak a korszakok, ideológiák, kultúrák, filozófiák, szokások stb..


Egy valami viszont máig nem változott.

Az emberi természet. Az érzelmi nyomások ugyan azt a viselkedési mintákat váltják ki újra és újra.

júl. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Voltak jókora, és kevésbé durva koppanások, de még ezek mellett sem jutottam el oda, hogy teljesen leírjam az összes emberi kapcsolatot. És ezt nem bántásból írtam. Ott viszont már tartok, hogy óvatosabb, körültekintőbb vagyok, és sokkal jobban megválogatom kinek, és mit árulok el, kiben bízom meg úgy igazán.


Mégis a kérdés kapcsán eszembe jutott az a lány, akit egész gimi alatt az egyik legjobb barátnőmnek gondoltam (ő is így hivatkozott rám végig), aztán az első nagy veszekedésünk után az volt az egyik első dolga, hogy a hátam mögött kezdett savazni, alaptalan dolgokat kitalálni és terjeszteni rólam. Az kifejezetten kiábrándító volt.

Ahogy az is, hogy egyik tanár rokonom osztályába járt egy lány, aki amint rájött, hogy az ofőjének vagyok valakije, rögtön barátkozni kezdett velem. Ekkor voltunk alsósok, ő egy évvel járt felettem. Amint átment felsőbe, új ofőjük lett, onnantól meg eljátszotta, hogy nem ismer. Tanulságos volt.


De van ellenpéldám is: a tényleges legjobb barátnőm, akivel szó szerint a fél életünkön keresztül legjobb barátok voltunk, a mai napig része az életemnek. És számíthatok rá, és ő is rám.

júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor az utolsó barátomnak nevezett egyén, akit annak gondoltam, suli után egyből ignorálni kezdett, aztán azzal szembesültem, hogy az esküvőjére se hívott meg. Egyből letiltottam mindenhonnan, töröltem a számát is. Ő volt a harmadik, aki ezt tette velem, amint végetért az iskola, így többé senkit nem hívok barátnak, nem is keresek barátot.
júl. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!