Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért zár be olyan sok szórako...

Miért zár be olyan sok szórakozóhely vidéken mostanában?

Figyelt kérdés
Értem hogy sokba kerül fenntartani és szegények az embetek. De nem hiszem el hogy az ottani fiataloknak nem lenne igénye rá, vagy már annyira a net előtt ül mindenki. Most olvastam hogy a környékünkön (Gyöngyös) bezár az egyetlen disco ami már elég régóta jól ment. Marad Bp és nyáron a fesztivál szezonban pár helyszín.

júl. 19. 09:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
25%
#9: jézusatyaúristen
júl. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

Discoba már csak kötözködni, verekedést provokálni, verekedni, gizdáskodni járnak emberek, - még csak nem is feltétlenül fiatalok!

'Sarló-kalapács jeligére' - heti rendszerességű fedett pályás helyi ökölszex a "Település Bikája" címért...

júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen átalakult a társasági élet, - a net szinte az összes szegmensében letette a nem feltétlenül hasznos lenyomatát.
júl. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Volt idő, amikor viszonylag rendszeres időközönként tettünk egy kört a feleségemmel a Dunakanyarban - és betértünk egy-egy étterembe.

10-15 éve még bőven volt hová betérnünk, de nézd meg most!

A városok kivételével gyakorlatilag minden egyéb helyen bezártak az éttermek! A jó öreg áfára pakolt áfák áfáinak áfái teszik a dolgukat és a vámosok sem tétlenkednek, - nem éri meg "rosszalkodni"! Ezzel nem azt sugallom, hogy "fúj, vámosok!", - én is voltam vámos, - de kezd olyan lenni ez az ország is (adópolitikáját tekintve), mint az usa! -Többet kapsz egy számlagyárért, mint ha pofán versz valakit az utcasarkon és behorpad!

júl. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%
Fehérvár is már lassan egy kisnyugdíjas város.
júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
82%
Mások az igények. Már nem abban élünk, hogy minden 2. szombaton hajnalig megy a bulizás. Kinek van arra büdzséje? 😅 Évi 1 fesztivál vagy koncert, annak aki ezt szereti, amúgy hébe-hóba negyedévente vm szórakozóhely. Meg sokan arra se vágynak, hogy a s*ggét markolássza vm idegen vagy bedrogozzák a piáját :/
júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve a buszon fültanúja voltam egy beszélgetésnek, ami arról szólt, hogy két harmincas éveiben lévő srác egymás közt megvitatta, egész évben a nyári fesztiválokra spórolnak, nekik az a szórakozás. Szerintem sokan vannak így.
júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

"nem hiszem el hogy az ottani fiataloknak nem lenne igénye rá,"


B/szhatod az igényt, ha nem tudod finanszírozni.

Lehet, hogy nem tűnt fel, de szemmel láthatóan csökkent a fizetések vásárlóértéke.

júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
77%
Hámmer elég oda a kocsma is...
júl. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok szórakozóhely, amennyiben nem funkcionál másként is, nem képes elegendő profitot termelni, ami mellett képes lenne rendesen működni. Főleg a mostani (rezsi)árak mellett. A szórakozás módja is megváltozott, a mai fiataloknak sem azok már az igényei, mint az előző generációknak.

Nekem is nem egy szaktársam azt mondta, meg ismerősök idősebb haverjai is, hogy ők inkább spórolnak egész évben, szórakoznak pénztárca-barát mód, cserébe viszont mennek nyáron valamelyik fesztiválra.

júl. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!