Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért zár be olyan sok szórako...

Miért zár be olyan sok szórakozóhely vidéken mostanában?

Figyelt kérdés
Értem hogy sokba kerül fenntartani és szegények az embetek. De nem hiszem el hogy az ottani fiataloknak nem lenne igénye rá, vagy már annyira a net előtt ül mindenki. Most olvastam hogy a környékünkön (Gyöngyös) bezár az egyetlen disco ami már elég régóta jól ment. Marad Bp és nyáron a fesztivál szezonban pár helyszín.

júl. 19. 09:18
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
emberek*
júl. 19. 09:18
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem van pénz szórakozni. Minden terasz, kerthelyiség tele van, tömegek mászkálnak az utcán.

Egyszerűen a disco nem olyan népszerű a mai fiatalok körében. Megváltozott a világ. Nálunk is amik vannak, azok már retro disco-k 40-50-es korosztálynak.

Fiatalok koncertekre járnak, ha szórakozóhelyre mennek oda is koncertre.

júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is megváltozott a szórakozás módja.

Meg az is van, hogy egyre nagyobb és változatosabb a kínálat és egyre nagyobb távolságra eljutnak az emberek, tehát nem fognak állandóan a helyi diszkóba járni és ott mindig "egyfajta módon" mulatni, mikor ezer másik helyre is mehetnek, mindig amihez és ahol kedvük van.

júl. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
#2 Pesten összes disco full tele 20-as csajokkal nyáron
júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Pluszban a vidék elnéptelenedik, egyre kevesebb a fiatal. Lehet hogy a fiataloknak lenne igénye vidéken a szórakozásra, de lehetséges hogy nem lehet nyereségesen üzemeltetni a helyet. Árat sok esetben nem emelhet a tulaj, mert akkor a forgalom csappan meg, és akkor ugyanott van.
júl. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
4: Nem Pestről szól a kérdés. Én sem pesti vagyok. Nálunk (megyeszékhely) ez a helyzet, amit írtam. Meg nyilván van 18-25-ös korosztályban rokon, ismerős. Az ő szokásaik alapján is írtam.
júl. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mennyire számít vidéknek, hiszen megyeszékhely, de Tatabányán is mindig erre panaszkodnak, pedig igény lenne rá, mert sok fiatal panaszkodik, hogy nincs szórakozási lehetőség a városban.
júl. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%

"Szerintem van pénz szórakozni ... tömegek mászkálnak az utcán"

*sóhajt

júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

8: Nem sikerült megérteni, vagy sikerült direkt félreérteni.

Tele van a városközpont emberekkel. Nem ülnek otthon szomorkodva :) Nem hajléktalanokkal van tele :D

júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Én is úgy látom, hogy van pénz. Az igények viszont egyre nagyobbak, és a lehetőség is egyre több. Nem elég a helyi egyféle szórakozóhely, oké, sokan elmennek oda egyszer-kétszer, de aztán mindig mindenki valami újra, másra vágyik, az az egy hely meg ebből nem fog megélni.
júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!