Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mire gondolsz, amikor egy...

Mire gondolsz, amikor egy meleg párt látsz csókolózni az utcán?

Figyelt kérdés
kort és nemet is írjatok kérlek
júl. 17. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Számomra fura, de ha nekik jó... Csak hagyjuk egymást. (F42)
júl. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Antiszociális lény ***** válasza:
88%
Semmit sem gondolok, az ő dolguk. Én nem ítélem el. Addig a pontig nem zavar, még nem olyan helyen teszik ahol a közvetlen közelemben vannak és nem tudok onnan elmenni. (Bár ez esetben egy heteró pár is zavarna.) szerintem nem illiő nyalni-falni egymást úgy, hogy ott vannak tőled pár méterre emberek egy zárt térben.
júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Örülök,hogy vannak melegek,akik szeretik egymást.

Egy régóta magányos melegnek ez is öröm !


55 F

júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem mindegy, hogy éppen egy búcsú csókot adnak egymásnak vagy csak úgy random egymásnak esnek az utcán. Azt hetero pároknál sem bírom amikor szinte felzabálják egymást az utcán.

Alapvetően a hetero kapcsolatok híve vagyok, de megértem, ha valaki a párjával van és ad neki egy csókot, vagy búcsúszkodnak és így köszönnek el egymástól. Nyilván nekik is joguk van ehhez, nincs vele gond. Ha lmbtq cuccokkal tűzdelnék teli magukat mert fontosnak érzik,az egész világ tudja sokkal jobban zavarna, mint az, ha mellettem megcsókolnák egymást.

Magyarázat: az egyik szerelem, a másik szimpla feltűnősködés. Az egyiket megértem, a másikat nem

júl. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
100%
Arról hogy melegek, semmit. Leszarom, hogy ki kivel csókolózik, csak ne tolják túl, az amikor félig megeszik egymást, nem utcára való.
júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Sem a melegeknek sem a heteróknak nem kellene kiteregetni az intimitását vadidegenekre. Mindenki a 4 fal között élje ki a nyáladzhatnékját. Én is ott teszem.
júl. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Semmit. Sok az npc, nem vehetek mindegyikről tudomást.
júl. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%

Valszeg azt hogy remélem nem kezdenek el kekeckedni velük valami semmirekellő.

Néha szokott ilyen szekunder stresszem lenni amikor látom hogy valaki kilóg a sorból, mert sokszor a szemtanuja voltam már hogy jelenetet rendeznek a neveletlenek.

júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%
Undort és hogy elfajzott a világ.
júl. 18. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerencsére még nem láttam ilyet. Nem az utcán kell csókolózni. Ez igaz a heterókra is, de melegekre hatványozottan.
júl. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!