Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megáll az élet házasság után?

Megáll az élet házasság után?

Figyelt kérdés
A párom múlt hónapban jegyzett el, és amikor megtudják az emberek, akkor van, aki olyanokat mond nekem, hogy "Elment az eszed? Élned kellene még." "Ne kötelezd el magad fiatalon, utazgassál, éljél." Nem értem ezeket a szavakat. Házas emberek mondták ezt nekem amúgy. A párom és én imádunk utazni, nem maradunk meg a seggünkön. Mindig spórolunk, hogy egy pár napos nyaralás vagy kisebb kiruccanások összejöjjenek. Gyereket amúgyis csak később szeretnénk, ráér az még. Megvan a közös autónk is, már csak egy jó kis lakás kellene. Spórolunk az esküvőre is, de az is csak pár év múlva lesz.

júl. 14. 18:57
A kérdező szavazást indított:
Házasság után már nem is volt életem.
Házasság után kezdődött el igazán az életem.
Nem változott az életem házasság után
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem a házasság után áll meg az élet, hanem a gyerekvállalás után!!!
júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem áll meg az élet a gyerekvállalás után, csak kicsit átalakul, van ami javul van ami nehezebb van ami más. Nyaralni is lehet, olyan normális nyaralás nem az állatkodós fajta.
júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem áll meg, de tény, hogy változik, de az normális.
júl. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Valamilyen szinten igenis megáll. Nem mehetsz el például bárhova bármikor, amikor szeretnéd, mert mondjuk a párod mást szeretne. Tehát az ember alkalmazkodik a másikhoz, és ez kötöttségekkel is jár.

Illetve nyilván nem csajozhatsz/pasizhatsz, bizonyos értelemben ez is kötöttség.

júl. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy házasságban? Után az az, amikor már elváltál.
júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Csak jobb lett. Közös számlára vonultunk, és minden élmény közös :)
júl. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Mi változik ha házasok lesznek? Semmi. Hivatalosan házas, egy gyűrű a kézen. Akinek ezek után szar az szarul választott párt és nem jól csinálják az életet.
júl. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!