Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit szólnátok, ha utazás...

Mit szólnátok, ha utazás közben le akarna valaki fotózni a könyvetekkel?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen FB oldal, hogy Utazó Olvasó (sajnos már jó ideje nem frissül). Lényegében streetfotó műfaj, de a témája az olvasás, hogy utazás közben mit olvasnak az emberek. Mindig leírják, hogy akivel találkoztak épp milyen könyvet olvas utazás közben.


Úgy tudom, mindig engedélyt kérnek és csak úgy készítik el a képet, ha a másik hozzájárul. Ez ihlette a kérdést. Ti mit szólnátok hozzá, ha valaki le akarna titeket fotózni a könyvetekkel utazás közben olvasva?



#könyv #fotó #fotózás #olvasás #utazóolvasó #olvasásnépszerűsítés
júl. 6. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Örülnék neki és szívesen engedném, hogy csináljon rólam fotót a könyvemmel együtt. 😊
júl. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
99% a telefonját bújja, azon olvas. Nem csoda, ha ritkulnak a fotók. Nem vagyok fotogén ezért utálom, ha fotozgatnak. Meg amugy is...
júl. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kellemetlenül érezném magam, mert alapból sem mozgok/létezem túl komfortosan a kamerák előtt, illetve bizalmatlan is vagyok ilyen téren, mármint, mi a garancia arra, hogy tényleg (csak) oda kerül fel a rólam készült kép? Bár a mai világban már az is tiszteletreméltó, hogy egyáltalán megkérdezik az illetőt, és nem csak úgy, minden nélkül, lefotózzák.
júl. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Oké.
júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam könyveket olvasni, de ha olvasnék, fotózza nyugodtan :D
júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!