Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez mit jelent??

Ez mit jelent??

Figyelt kérdés
Lány vagyok. Járok HIP-HOP Táncra, ott van sok lány, be is vallom valamelyik szép is;szimpi, pl.: Van egy tánctanár 20-21 éves Lány, és szép. És tökre szimpi. El is képzeltem hogy barátnők vagyunk, fotózkodunk stb.... És azt is tökre elképzeltem hogy legjobbbarátnők vagyunk;és megyünk az utcán;az osztálytársaim a lányok meglátnak vele, és tökre féltékenyek,irigyek lesznek, hogy Én mással vagyok;mert ők ilyenek hogy egyből irigyek, meg azt hiszik hogy nincsenek barátaim, vagy ha vannak is , akkor csak az osztályból.-közbe nem igaz. Na és irigyek,féltékenyek lesznek, hogy Én mással vagyok, méghozzá egy olyannal aki nem egy nyomorék, hanem nagy, szép...;De Én is ANNYIRA szép akarok lenni mint Ő. Mert amúgy is szép vagyok megmondom! És nem azért hogy dícsérjem magam, de tényleg szép lány vagyok nagyon, de annyira akarok szép lenni mint ő. De viszont a Fiúk tetszenek, most is van 2db fiú aki tetszik. Vagy Biszex-vagyok,leszek?!?? Na és erre az egész történetre mit mondtok? Csak nem leszbi vagyok, leszek?!? Vagy csak annyira szimpi-barátilag, vagy Ő a példaképem? Vagy mi? Vagy leszbi vagyok, leszek?!?? Vagy miii?

júl. 6. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha fiúk és lányok is tetszenek akkor Bi, nem egy bonyolult dolog ez. :D
júl. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
16 éven aluliak nem használhatják ezt az oldalt.
júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyszerű ezt eldönteni kérdező.

El tudod képzelni azt, hogy mondjuk csókolózz ezzel a lánnyal vagy akár le is feküdj vele ?

Ha igen akkor biszexuális vagy.

júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Jaj istenem ezen rohogunk mar 5 perce a barataimal 🤣🤣🤣🤣🤣 max olyan 11 eves lehetsz 😂😂😂
júl. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Ha neked is lenne valami problémád, majd várjad hogy röhögjenek. Majd meglátod hogy fog esni, és majd akkor röhögj;magadon!!
júl. 6. 16:53
 6/8 A kérdező kommentje:
#2 Honnan Gondolod hogy 16 alatt vok.?
júl. 6. 16:54
 7/8 A kérdező kommentje:
#3 Nem, Se azt hogy lefeküdjek vele, se a csókot. Csak Puszit. De azt is barátilag. Vagy oldalra, vagy szájra is,max.
júl. 6. 16:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze a biszexualitáshoz, bár barátokat külső alapján választani is egy érdekes nézőpont.
júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!