Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy egy játékos...

Miért van az, hogy egy játékos közösséget mindig egy csaj kezdi bomlasztani?

Figyelt kérdés

Gta-val jatszok 5+ éve, ( nem rp) és mindig akad egy csaj aki csatlakozik és mindig az miatt van a veszekedés a baj, vita, hiszti , sírás a tiltás.


Mesélhetnék sokat ha akarjátok, de ezt Ti nem vettétek észre?



#Játékoskodás
júl. 2. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mi történik pontosan?
júl. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre.
júl. 2. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez így kevés.
júl. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindig is így volt. Azoknak akik sose jàtszottak online közösségi jàtékot, vàzolom. Csaj belép. Néha jó szàndékkal mert tényleg a jàték érdekli, de sokszor előre tudja mi fog történni és inkàbb arra vàgyik. Sràcoknak csaj làttàn/hallatàn beüt az alsóbb szintű ingerszolga gondolkozàsmód, és a csaj lesz a figyelem középpontjàban. Mindenki neki szeretne imponàlni. Csaj persze vevő erre mert jól esik neki. És a jàték teljesen hàttérbe szorul. Online jàtékokkal egy idős jelenség. Ha azon vergődsz hogy ezt nyíltan kimondod, és azon próbàlkozol hogy csaj kizàràsàval visszahozd, te leszel a bunkó és kirekesztő (ami így is van, ne rekessz ki senkit).


Az egyedüli megoldàs pont az ellenkezője. Próbàld meg hogy hozol még 1-2 csajt. Ott hirtelen nem csak a sràcoknak kell majd a csajok figyelméért küzdeni, hanem ha monduk 3-an vannak a csajok, akkor nekik is küzdeni kell a sràcok hízelgéséért. Mindezt úgy, hogy nyilt nem lehet a dolog, mert nem lehet ezeket a harcokat nyíltan csinàlni. Így ha elég csaj van, és leginkàbb olyanok akik között nincs egyértelmű hierarchia, akkor azok a csajok akik a fiúk hízelgéséért és azért csatlakoztak hogy magukat különlegesnek érezzék, ott fogjàk hagyni a jàtékot, hiszen ha több van belőlük, azonnal nem lesznek különlegesek, vagy legalàbbis energiabefektetés nélkül biztosan nem. Azok a csajok akiket meg tényleg a jàték érdekel, maradnak. De az meg nem is probléma.


Nàlunk is jöttek a csajok lolozni. Míg egy volt, magasról szrt bele a jàtékba de mindenki a csapatàban akarta tudni 5v5-ben. Amint 4-en voltak lànyok vàltozott ennek az egyénnek az erőviszonya. Amelyik làny komolyan vette a jàtékot, azt hívtàk. Amelyik nem, azzal szivesen beszélgettek voice chaten, de nem örültek neki ha azért lép be a jàtékba hogy afkoljon mert ő közben chatel a telefonjàn (ami koràbban nem zavart senkit mikor egyedül volt làny).

júl. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, leirtad helyettem mi a lényeg. 3 éve mondta egy srác, hogy ő többet nőt nem tesz be a csapataba. Gondoltam igaza van, mi is 1 évig ugy jatszottunk, lett egy csaj aki olyan szomorú volt, sajnáltatta magát, elhittem , be lett dobva a csoportba erre most kinyilt a szeme aztán pusztított. Fogtam bontottam mindent szó nélkül 2 emberrel állok szóba akiket személyesen is ismerek.


De volt olyan, hogy engem tettek ki mert vitatkoztam a csajjal, mert folyton azt akarta elérni mindenki azt csinalja amit ő, pl kezdjünk el videomegosztóra tartalmat csinálni, én mondtam egyedül, hogy nekem ez hobbi nem fogok, más mindenki. De a csaj gazdag és a fiatalabb srácoknak vett egeret, csaló programot ( mod menü) mellesleg nem is volt rossz csaj, csak megtartottam a 3 lépést, meg tudtam esélyem nincs nála. ;)

júl. 2. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!