Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mostanában túl sokat foglalkoz...

Mostanában túl sokat foglalkoztam túlvilági dolgokkal, és azt vettem észre, hogy ezek mérgeznek. Hogyan térjek vissza a mindennapokba?

Figyelt kérdés
Nem akarok azzal foglalkozni, hogy mi lesz a halál után. Olyan érzés, mintha elfelejtenék élni, és ez rossz. Tanácsokat szeretnék kérni! Mert ez így nem jó! Napok óta mással sem foglalkoztam, mintha beszippantott volna ez a dolog. Jobb lenne, ha sose foglalkoztam volna ezzel.

tegnapelőtt 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tűzz ki magad elé új célokat. Itt a nyár, sportolj, menj úszni, túrázni, olvass könyveket, menj nyaralni, szórakozz, és keress munkát, ha munkanélküli vagy.
tegnapelőtt 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én letudtam magamban annyival, hogy "lesz ami lesz, erről nem szerezhetek tapasztalatot az életem során, így felesleges foglalkozni a dologgal."


Lehet van túlvilág. Lehet van újjászületés. De az is lehet, hogy egyszerűen megszűnik minden.


Lehet keresned kéne egy új hobbit, ami leköt és elvonja a figyelmedet.

tegnapelőtt 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Éppen keresek munkát, mert sajnos az előző munkahelyen felmondtak... lehet, hogy ez okozza ezeket a bajokat? :/
tegnapelőtt 14:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek igaza van!
tegnapelőtt 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!