Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Volt olyanban részed fiatalkén...

Volt olyanban részed fiatalként 10-en 20-an évesen ,hogy egy felnőtt 45-50 éves férfi beléd kötött és ezt te ,hogyan kezelted?

Figyelt kérdés

jún. 26. 07:21
 1/8 A kérdező kommentje:
40-50
jún. 26. 07:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Megbeszéltuk bnőmmel hogy találkozunk az egyik utcán, alltam ott és vártam, estefelé mikor kezdett sötétedni.


Aztán odajött hozzám 2 40-50-es férfi, és a két oldalamon megfogták a felkaromat, hogy menjek velük.

Magyarán lefogtak és utasítottak.

Ha nem mertem volna ellenkezni félelemből el is vittek volna es ki tudja mi bajom lett volna.


De mikor nemet mondtam erre, és néztem rájuk riadtan, szerintem megijedtek attol hogy sikítani is fogok és elengedtek, hagytak elmentek.


Ha olyan lányt találnak meg aki a száját se meri kinyitni, annak annyi lett volna..

jún. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
*Vagy ha kés is lett volna náluk hát nem tudom. valójában szerencsém volt sztem..
jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kemény.
jún. 26. 08:30
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

#2:

Mese, mese, meskete...😏

jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Férfiként mondjuk könyebb ilyen helyzetben, fapofával végignéztem ahogy szájkaratézott, mikor látta hogy le se szarom elment :D.
jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Vendéglátásban? Napi 2-3 ilyen van.


Magabiztosan, udvariasan de kérd ki magadnak. Kicsit felemelni a hangerõt, hogy mindenki hallja mi van. A pártodra fognak állni. Kicsit sírni is lehet, attól zavarba jönnek.

jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2, Ha el akarnak vinni, tuti tipp, legyél undorító. Pisilj be, fújd ki a taknyod, hányd le őket. El fognak engedni.
jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!