Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Sport után van élet?

Sport után van élet?

Figyelt kérdés
7 év után úgy adódott hogy a sérülések miatt abba kell hagynom a focit. Heti 7 edzésem volt ezáltal eléggé megalapozta a mindennapjaimat. Viszont most emiatt iskolát is váltanom kell és haza kell költöznöm, nagyon kétségbe vagyok esve. Nem tudom mit kezdjek magammal. Valaki volt már ilyen helyzetben?

jún. 10. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam, válogatott hosszútávfutó voltam, a bokám tropára ment, és hiába műtötte meg a legjobb orvos az országban, nem volt már a régi.


Szóval elkezdtem edzőterembe járni, ami nem terheli annyira a bokát, illetve hétvégente biciklizni, kezdetben amatőr szinten, aztán egyre jobban merültem bele a dolgokban, ez által sikerült pár embert megismernem, és tök sok jó közösségbe lenne lehetőségem csatlakozni.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy maximum a foci szűnt meg neked, de a sport az nem.

jún. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress valami új hobbit, sportot. És egy pszichológus se ártana, hatalmas változás ez az életedben
jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Katona Dius ***** válasza:
100%
Milyen sérülés lett? Biztos van olyan sport, amit ennek ellenére is tudsz űzni.
jún. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!