Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A "C" kategóriás segédmunkások...

A "C" kategóriás segédmunkások miért ilyen büdösek?

Figyelt kérdés

jún. 5. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Van valami betegségük ami intenzíven termeli a bűzt.
jún. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
75%
Vélhetöen a higiénia hiànya lehet a hàttérben.
jún. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem használnak hónalj siftet.

Es valoszunu nem fürdenek le este és másnap arra izzadnak rá,a tegnapira.

jún. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem fürödnek mindennap. Náluk az alap higiénia is borzalmasan az alja szinten van.
jún. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
C kategóriás segédmunkás vagyok. Mindennap fürdök. Tiszta ruhában járok. Sohasem zsíros a hajam. Ízlésesen, jól öltözök. Szabadidőmben zenélek. Színházba járok rendszeresen. Normálisan viselkedek. De az ilyenektől megkapom, hogy egy büdös, analfabéta C kategóriás vagyok a putriból.
jún. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Igen mert csak 1 vagy a 100-bol aki ad magára

Olyan mint amikor latnak tancolni egy meleget, azt hiszik hogy az osszes meleg olyan

jún. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

Mert nem kapnak elég melós ruhát. Szuperül beleizzadnak a nadrágba, ami nap végére még jó poros is lesz, ad egy alapszagot. A póló csere meg nem elég, ha a nadrág bűzlik. )Felső szomszédom gyári melós, 1x kidobta a melós nadrágot a korlatra a folyosón... Pusztulat szaga volt.) Meg aztán dolgozz te napon egész nap, feltételezem még soha nem betonoztál életedbe se.

36/N

jún. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan egy "C-kategóriást" sem ismerek (mást sem nagyon), de az a véleményem, hogy nem kéne általánosítani. Biztos vagyok benne, hogy a tősgyökeres magyar munkások között is van elég büdös, akiket elfelejtettél említeni.
jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!