Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy tőlem kb 10 évvel idősebb...

Egy tőlem kb 10 évvel idősebb férfi miért néz engem gyakran?

Figyelt kérdés
Előfordult, hogy azon kaptam, hogy néz és utána tartotta a szemkontaktust. Az értetlenkedésem oka pedig az, hogy a 30-as korosztályba tartozik, tehát jó eséllyel párkapcsolata van vagy családja, de ha ez tegyük fel, hogy nincs így, akkor sem csinál semmi mást a nézésen kívül.

jún. 5. 12:33
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
39%

#8

A szem a lélek tükre. Szerinted a flörtölés mit jelent? Kivel szoktál flörtölni? A szemezés fogalmát a te generációd ismeri-e még?


#9

A magadfajták meg azért sírnak, mert senkinek se jönnek be, senki nem nézi meg őket. Attól, hogy valakinek valaki tetszik, szemezik vele, még nem fog közeledni.

Egy bizonyos kor után nagyon fogsz örülni, ha van még olyanvalaki, akinek tetszel és így néz rád.

jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
38%

ui.:

akinek tetszel és így néz rád... és nem a párod.

jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%
Meg akar b@szni.
jún. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
54%

9: Ez nem jött be. Van párom, sose volt gondom azzal, hogy ne tetszettem volna. Pont ezért nem ájulok el attól, ha valakinek tetszem. Főleg akkor nem, ha én nem akarok tőle semmit, és ő mégis nyomul.

Inkább azok szoktak így elájulni egy nézéstől is, akik a kutyának sem kellenek.

jún. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem legközelebb, amikor néz, mosolyogj rá. Aztán menj oda és beszélgess vele.

Mondd neki, hogy annyira hasonlít egy színészre, arra a nem is tudom, nem jut eszembe a neve.. Ilyennel oda lehet menni valakihez, aki tetszik..

jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
81%

#14

Oké, nem vagyunk egyformák. Engem 12 éves korom óta néznek a pasik, most vagyok 33 és még mindig szeretem, ha néznek. Önbizalmam sok van, úgyhogy ezzel nincs gond. 11 éve van is párom.

Miért kell ahhoz történnie valaminek is, ha csak rád néznek és tetszel neki?

Ha csak néznek téged, akkor mivel nyomulnak? Egyébként pedig ha nem nézel rá, figyelmen kívül hagyod, akkor nem fog nyomulni.

jún. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
74%

Te most ezt tényleg mind komolyan mondod 20-onévesként?


Egyáltalán miért kéne, hogy házas legyen vagy gyereke legyen?


Azt hiszed ezt együtt adják a 30. szülinapoddal?


Még is miért lenne furcsa ha tetszenél neki?? Egy szép fiatal lány.


iq bajnok lehetsz az tuti

jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
87%

Két opció van:

1. Tetszel neki, szívesen megismerkedne veled.

2. Meg akar dugni.

jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
85%
#18: Ez egy opció. :D
jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Tíz,vagy több év korkülönbség elbizonytalanítja a férfit-főleg ha szokta olvasni a Gyakorit...

Itt szokás lepedofilozni a férfit ha a nő jóval fiatalabb.

Ezért nem mer kezdeményezni,fél a reakciódtól.

jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!