Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem nézek ki olyan jól mint...

Nem nézek ki olyan jól mint egy éve, meg fél éve kinéztem mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Arcom a szemem alatt fel van püffedve, nagyon pufi lett az arcom pedig a súlyom nem változott. Régen is volt, hogy felpüfedt az arcom de aztán pár hét múlva lement, most nem megy le. Szemem sajnos kisebbnek látszik a püffedség miatt. Napozok, szolizok, pár éve már áprilisra csoki voltam most meg világos barna vagyok, fakó a színem hiába szolizok. Étvágyam nagyon nagy, állandóan fáradtnak érzem magam és lustának. Mozogni nincs kedvem de azért szoktam edzeni de nem esik olyan jól a mozgás mint régen. Mi történhetett velem? Sokszor van piros folt is az arcomon. Orvos azt mondta nincs semmi szervi bajom.

jún. 1. 08:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem sértésnek szánom, de ezt a jelenséget felénk úgy mondják:

"pofára hízol mint a kölyökgólya".😁


Különben ha 20 évesen vitaminbogyókat szedsz, szoláriumozol, nagyon nagy az étvágyad, de közben lusta vagy mozogni..... akkor vajon miért is csodálkozol?

jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!