Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A nők egy társaságban csak a...

A nők egy társaságban csak a nagyon beszédes férfiakat veszik észre?

Figyelt kérdés
Ez egyértelmű, hogy minden társaságban vannak hangosabb és csendesebb emberek. Ha meg vegyesen vannak mindkét nemből, akkor szerintem sokszor arra megy ki a játék, hogy a férfiak közül ki tudja jobban szórakoztatni a nőket. A nők csak azokra figyelnek fel, akik hangosak és sok sztorit mesélnek, vagy ez azért nem ilyen egyszerű és azt is észreveszik, ha valaki nem beszél sokat, de van tartalma a mondanivalójának?

máj. 31. 10:53
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Valószínűleg akiknek normális èletvitelük meg cèljaik nincsenek és csak a partyzàs az iPhone meg a pláza kell nekik azoknak nyilván a harsányabb fèrfiak kellenek
máj. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igy van, mindenkinek megvan az tipusa akivel jól érzi magát.

Én egy csendes valaki vagyok, engem taszit ha valaki nagyhangú kérkedő nagydumás, tehát hozzám a csendes valaki passzolna, a nagydumást max 5 percig viselem el és menekülök, szóval nyugi a hasonló észreveszi a hasonlót és ha a szivével lát a tartalmat is megfogja látni akár egy mondatotból is tudja, hogy érték van mögötte :-)

máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es nagyon szépen írta!

Én jól elvagyok a nagydumásokkal, sokszor veszem velük a lapot, de hamar elfáradok. Közben végig a csendeseket figyelem a szemem sarkából. Ha abbahagytam a beszélgetést, akkor meg teljesen.

Jó, hogy ők is vannak (vagyunk), milyen lenne már a világ nélkülük! Nagyon szeretem őket!

máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Mondjuk tényleg a hasonló a hasonlót keresi, de hogy vegyenek észre, ha észrevétlen vagy az idő legnagyobb részében? Egyértelmű, hogy arra figyelnek leginkább, aki magára tereli a figyelmet.
máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki szeret háttérben lenni, komfortosan mozog megfigyelőként, nyugi :)

Az egyik csöndes aztán odamegy a másik csöndeshez, és elkezdenek beszélgetni a periférián, vagy elvonulnak, ha nem hallják egymást a nagy társaságban.

máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

sokszor a nagydumások keresik a csendesek társaságát, mert náluk jobban kiélik magukat, mert csendesként megkapják a figyelmet, két harsona nem fér meg egy csárdában, szóval ellentétek is vonzzák egymást..

a lenyügőző tipus keresi a csendes felet, mert ott kapja meg azt amire vágyik elismerést, stb

máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Kortól is függ. Egy férfi cselekszik, nem a szája jár. Egy siheder meg dumál, azzal igyekszik kitűnni.
jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, ez egy általánosítás, ami a gyakorlatban nem állja meg a helyét minden esetben.

Én is például inkább vagyok csendes, mint beszédes, pláne nagyobb társaságokban, és barátok, beszélgetőpartnerek terén is inkább olyanok társaságát keresem, akik olyasmi habitusúak, mint én.

jún. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem korfüggő. Fiataloknál a harsány a feltűnőbb. Ezért találnak a beszédesebbek könnyebben párt. Nagyobb az önbizalmuk, az önbizalom meg vonza a lányokat. Később, amikor már érettebb az ember, már a tartalom is fontos.
jún. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!