Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen kategóriákba sorolod a...

Milyen kategóriákba sorolod a közösségi profilképeket, vagy mi jön át róluk? Eddig hány emberben csalódtál akit ismertél valaha is? Életkorát is írhatja aki szeretné. Köszi.

Figyelt kérdés

máj. 29. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kukacoskodásból; az a kérdés, hogy a közösségi médiás felületekre feltöltött profilképeket hogyan kategorizálom? Valamint, hogy milyen benyomást keltenek bennem?


Ha igen:

Most csak olyan kategóriákat tudnék mondani, amikre sok példát látok, így nem valami komoly klasztert kell elképzelni, szimplán csak gyakran jöttek szembe, és egy kaptafára mennek:

-esküvős, amin a friss házaspár mindkét tagja látható

-nyaralás alkalmával készült, jól látszik a tenger, vagy az adott desztináció egy másik jellegzetes turisztikailag fontos helyszíne, terméke

-selfie, amolyan "felülről fozózom magam" stílusban

-házikedvenccel pózolva

-telefonnal a fülön póz (ami nekem nem kicsit fontoskodós, de lehet, csak én képzelek bele ezt-azt)

-keretes képek (amikor azt alkalmazva fejezik ki szolidaritásukat)

-netről letöltött, nem saját

-"kemény vagyok" beállás (ez nekem eléggé antipatikus, helyenként erőltetett)



Sok emberben csalódtam, nem számoltam sosem, de én magam is ezen emberek közé sorolandó vagyok - sajnos.

máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi az összefüggés a két kérdésed között?
máj. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hogy kiben melyik (saját meglátása szerint felállított"típusú") profilkép mit vált ki.


Ez lenne a kérdés értelme és a kapcsolódási pont a kérdésrészek között.

máj. 30. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!