Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudok beletörődni, hogy...

Nem tudok beletörődni, hogy lett 10 cm a hajam végéből vágva mert törött sajnos. Mit csináljak, ha borzasztóan hiányzik a majdnem fenékig érő hajam? Tudom, hogy megfog nőni, de olyan szar mert nagyon megszoktam a hosszát. 2 hete lett levágva.):

Figyelt kérdés
Nagyon vastag hosszú haj fonatom is hiányzik, nagyon szép hosszú fonat volt a kedvencem, most befontam alig ér a mellemre rá a fonat ha befonom, idegesít nagyon. Kenem haj ápoló olajjal a hajam most hogy ne törjön. Amire bele törődök vissza nő. De egész nap csak a hajamra tudok gondolni, nagyon szar. Ujabban kontyba hordom, ugy nem látszik, hogy rövidebb de a fonat akkor is nagyon hiányzik.

márc. 12. 11:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát az baj ha olyan lesz mint volt. Vágass belőle pár havonta ne legyen széttöredezett.
márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Hosszu hajam van, de soha nem sajnaltam levagatni. Visszanö.

Szedj hajvitamint, hasznalj fej-vakaro, masszirozo targyakat. Minden hajmosaskor hasznalj balzsamot, idönkent hajpakolast is. Kimeld a magas, erös höfoktol (hajszarito, hajvasalo) Es a vegyel hajveg olajat.

Es a legfontosabb: Legyel türelmes.

márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nőtt észrevehetően már!(:
márc. 19. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!