Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyek jobb beszédpartner?

Hogy legyek jobb beszédpartner?

Figyelt kérdés
A téma ön- és kommunikáció fejlesztés. De hogyan? Olyanoktól várnék leginkább választ akik szintén belevágtak.
jan. 18. 19:47
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nemrég elkezdtem németet tanulni, meg az angolt felfrissíteni. De nem tűnik úgy, hogy segítene. A small talkok nem kötnek le, erőltetettnek érzem.
jan. 18. 21:12
 12/21 A kérdező kommentje:
Azt hiszem azt a könyvet letöltöttem a napokban, (vagy valami nagyon hasonlót) de még nem értem oda, hogy olvassam.
jan. 18. 21:13
 13/21 anonim ***** válasza:
A small talk az nem jó. Olyat kell hallgatni aminek számodra izgalmas a sztorija.
jan. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Sok butaságot írnak. Olvass. Kortárs íróktól akik gyakran alkalmaznak metaforákat és hosszú részletes leírásokat. Ha látják, hogy nem keresgéled a szavakat, hanem reflexből tolod a költői hangnemet akkor úgyis beszéltetni fognak, ha nincs téma.
jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#14 Esetleg ajánlani is tudnál írókat?
jan. 18. 21:54
 16/21 anonim ***** válasza:

#21:54

Tudok:

Christopher Paolini, Jón Kalman Stefánsson, Delia Ownes, Janne Teller

jan. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
28%
Megjelent az ügyeletes sznob. Igen, olvasni is jó, de nem írtak butaságot mások sem. Metafora az nem kell, meg az se hogy valami hülye kortárs író papagája legyél mert csak kiröhögnek.
jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszi, a hétvégén szakítok rá időt
jan. 18. 22:00
 19/21 A kérdező kommentje:
Mindenkitől értékelem a segítőszándékú hozzászólásokat
jan. 18. 22:01
 20/21 anonim ***** válasza:
Ja, nem jó a small talk, de az elején sztem van funkciója...
jan. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!