Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha régebben sokan kedvelték a...

Ha régebben sokan kedvelték a Facebook-bejegyzéseimet, de egy ideje csak kevesen, akkor megutáltak az ismerőseim?

Figyelt kérdés
2023. júl. 22. 17:52
1 2
 11/14 anonim válasza:
Ha ilyennel foglalkozol akkor tényleg egy jelentéktelen semmi leszel az életükben! Nem szabad ilyennel foglalkozni! Mellesleg kit érdekel hogy nem lájkoltak be vagy szivecskéztek be! Helyette foglalkozz más ésszerűbb dolgokkal!
2023. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, a lájkolják/nem lájkolják a legrosszabb mérce, ami csak létezik. Én legszívesebben olyan beállítást használnék, hogy posztolom, amit fontosnak érzek, de ne lehessen reagálni rá az ismerősöknek sem. Sajnos ilyen beállítás nincs.
2023. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
12 Most ezt hirtelen azt hittem hogy én írtam. De nem, mert több a pipád. Pont ugyanezt szeretném én is, de nagyon. Se like, se szivecske, pláne ne hülye brancsok szivecskézzék egymást a facebookon, hanem pure információ.
2023. aug. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg úgy lehetne megcsinálni, hogy nem veszünk fel senkit ismerősnek (csetelni úgyis lehet), és minden poszt nyilvános. De agyhalottak akkor is hiányolnák a megszokott like számolást a posztok alatt.
2023. aug. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!