Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy ötvenes nő és hatvanas...

Egy ötvenes nő és hatvanas férfi házaspárral szerinted mi megy az étterembe mindig?Minél többen szavazzatok 30 felett légyszi!(bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem a gyerekük, nem is az egyik gyereke.Nem a testvére egyiknek sem.Egyetlen nővel mennek étterembe időnként.De már huzamosabb ideje.A nőt egyszer láttam én is velük, talán harmincas... Mit gondoltok?Ki ő?

#étterem #furcsa szituáció #középkorú házaspár #plusz egy nő #találjátokkimerténnemtudom
2022. márc. 9. 17:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha annyira ismered őket, hogy tudod, hogy nem a gyerekük, vagy valamelyikük gyereke, nem testvére egyiknek sem, akkor hogy lehet, hogy nem tudod megkérdezni, hogy ki ez a nő?

És hogy én kikkel fordulok meg étteremben, aki nem a gyerekem és nem a testvérem?


- üzlettársammal,

- üzleti partnereimmel

- unokatestvéreimmel (nemtől függetlenül)

- baráti barátnőmmel

- baráti barátommal

- sógornőmmel, aki nem a férjem testvére, hanem annak a felesége

- kollégáimmal (nemtől függetlenül)

- menyem szüleivel (elég sűrűn)

- többekkel a klubból, ahova járok

...most így hirtelen.


Neked meg a szavazás alapján elég beteg a fantáziád!

2022. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
95%
Te valami szellemi fogyatékos vagy? Nem sértésként, csak erősen úgy tűnik.
2022. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

19:15-ös

Mert tudom, hogy egy pasi szeretőjük már van Meg volt, hogy a nő a karácsonyi lapra úgy írt előttem egy nőnek évekkel ezelőtt, hogy "szerelmem"... Nyilván nem vagyunk már ilyen viszonyba , hogy megkérdezzem meg nem is lenne őszinte.A nő velem is flörtölgetett meg hülyített... Aztán nem lett semmi persze.De erősen gyanítom, hogy a nő is a szeretőjük a pasijával nem csak az a pasi, akiről tudomást szereztem.

2022. márc. 9. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!