Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mertél volna Forma 1-es...

Mertél volna Forma 1-es versenyző lenni a hatvanas években?

Figyelt kérdés

Mint tudjuk azokban az években nagyon sokan haltak meg a versenyautókban.

Lett volna merszed akkoriban versenyezni? Ha igen, akkor milyen elven?



2021. szept. 7. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én most sem mernék
2021. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen , man tt is simán indulnék ha lenne előképzetségem hozzá
2021. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Hazárdjáték volt. Láttam olyan felvételt, hogy az a kis szivaralakú autó nekiment a falnak és konkrétan visszapattant róla, a sofőr pedig kiesett.

Se gyűrődő zóna nem volt, se biztonsági öv. A többiről nem is beszélve. Tisztelem azokat, akik ilyen veszélyes sportokat űznek, főleg a hőskorból (ilyen volt a B-csoportos rally is), de egyben azért is tisztelem őket, mint az indiánok az őrülteket. Mert valamilyen szinten azok is.

2021. szept. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aki ezt műveli annak eszébe se jut, de legalábbis nem fél tőle hogy akár baj is lehet.

Ők ebbe nőnek fel és az élate nekik a versenyzés és a sport.

Egész kisgyerek koruktól ebben a milliőben vannak és nünek fel.

Nem úgy mint ahogy felteszed a kérdést hogy ma még egy sima átlag az ember , majd holnap meg már autóversenyző.

De ez minden sportnál így van , egyik veszélyesebb mint a másik és nem ezen rágódnak.

2021. szept. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért szerintem sokuknak eszébe volt, hogy ebből baj is lehet, mikor jóformán minden második versenyen meghalt valaki, vagy legalábbis nagyon összetörte magát... Az már nem az a szint, minthogy néha megtörténik a baj, nincs mit tenni.

Megint más ma, és merőben más régen ahogy volt az autósport és a biztonság kérdése.

2021. szept. 8. 11:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egytől egyig legendák akik akkoriban ilyen autóba ültek és versenyeztek. Nehéz megmondani hogy csinálnám-e, az akkori pilóták közül is nagyon sokan lobbiztak a biztonságosabb autók/pályák miatt szóval nem feltétlen volt nekik sem természetes hogy szinte minden verseny halálesettel végőződjön.
2021. szept. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Simán .

Ma is képes lennék indulni az F1-ben vagy éppen a WRC-ben csak hát annyi pénz ami oda kell soha sem lesz

2021. szept. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Egyébként van egy videó youtubon az a címe, hogy a forma 1 aranykora. Igazi csemege egy f1 rajongónak. Nekem főleg a Niki Laudás korszak tetszik. Viszont mind az 50es 60as és 80as évek is izgalmas volt. Én a mostani f1-ben semmi vonzó nem látok, de ez az én véleményem. Végezetül minden tiszteletem azokért, akik az életüket adták a forma 1-ért.
2021. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
igen
2021. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!