Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki mennyi időnként mentek el...

Ki mennyi időnként mentek el otthonról? És hova?

Figyelt kérdés

Hàny évesek vagytok és hetente vagy havonta hány alkalommal mész el programokra, barátokkal találkozni?

Miket csináltok?

Én 2-3 havonta találkozok egy barátnőmmel és ennyi. Nyáron többször


2022. febr. 13. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

29 éves vagyok

Van egy 6 hónapos kisfiam

3 havonta járunk anyumhoz pár hétre Ausztriába

Párommal minden hétvégén megyünk kirándulni. Vadaspark, erdő, Vagy csak kocsikázunk vásárolunk.

A barátnőimmel heti 3xor járok este aerobikozni, és minden 2.hétvégén megyünk kajálni, vagy vásárolni vagy bulizni.

2022. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%

Hétköznap dolgozom akkor nem nagyon megyek emberek közé. Pénteken ill hétvégén gyakran megyek sörre pár barátommal olykor hétköznap is de nem ez a jellemző.

Most télen gyakran jarunk síelni. Idén 5x voltunk.

Más barátaimmal ha összejön megyünk túrázni, gyakran megyek egyedül is.

Nyáron gyakran eljarok egy közeli tóra úszni oda is van hogy egyedül van, hogy társaságban.

Kutyát setaltatni is gyakran megyek ha az bele számít ebbe, olykor egész napos séták.

27f

2022. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Hetente általában kétszer találkozok barátokkal és kétszer megyek el a barátommal valahova. (Ez a szám néha kevesebb, néha több, de ezt a 2+2 arányt mondanám átlagosnak.) Aztán vannak más országban élő barátaim, akikkel évente általában egyszer-kétszer találkozunk. Például van egy ausztrál barátnőm, vele évente kétszer találkozok: két hetet én vagyok kint nála Ausztráliában, aztán ő két hetet van itt nálam Olaszországban. Aztán vannak társaságok (például a LARP közösség, ahova járok), amiknek például két havonta vannak szervezett programjai.

Igazából bármilyen program szóba jöhet mindkét esetben (mármint barát és pár), ami kicsit is érdekesen hangzik. Néha csak beülünk a kedvenc kávézónkba vagy bárunkba, vagy közösen megyünk kutyát sétáltatni, vagy elmegyünk valamilyen kulturális programra (színház, mozi, múzeum, kiállítás, koncert, hangverseny és hasonlók), vagy elutazunk egy hétvégére, vagy valami teljesen véletlenszerű programot választunk (szabadulószoba, lézerharc, VR játékterem és hasonlók), vagy csak átmegyünk a másikhoz sütizni és beszélgetni.

26/N

2022. febr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
#3 Mehetek én is két hétre?
2022. febr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Nincsenek "igazi" barátaim/barátnőim. A munkahelyen nagyon jóban vagyok a velem egykorúakkal, de velük vagyok egész nap, szóval munkán kívül még sosem találkoztunk. De hogy őszinte legyek, nem is igénylem.

Párommal hetente egyszer péntek vagy szombat este elmegyünk moziba, néha színházba vagy Dumaszínházba. Meg évente 2-3-szor megyünk külföldre nyaralni.

Én szeretek otthon lenni. Délután 5-ig dolgozom, hazaérek, kutyasétáltatás,torna (otthon),vacsi, majd 8-kor bedőlök az ágyba. Semmi kedvem nem lenne hétköznap eljárkálni bárhová. Havi 2 szombaton is dolgozok. Szüleim messze laknak,havi egyszer megyek hozzájuk, az is elvisz 1 hétvégét.

Biztosan én vagyok a lusta, de a munka, meg az hogy a kutyámmal napi 3-4-szer lemegyek sétálni, teljesen kiveszi minden erőmet. Nekem már is program, hogy vasárnap délelőtt elmegyek a tescoba vásárolni.

24/N

2022. febr. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

28 éves vagyok, és mióta Pestre költöztem és kialakítottam magam körül egy új baráti társaságot, azóta általában heti egy program bele szokott férni valakivel. Ez lehet egy beszélgetős iszogatás, kávézás, mozi, koncert és hasonlók.

De csak simán egyedül is szeretek sokszor csavarogni a városban, ezzel viszont általában megvárom a jó időt 🙂

2022. febr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!