Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy gyerek a suliban...

Van egy gyerek a suliban akinek ki akarom deríteni a nevét, megkérdezni nem fogom, először be akarom jelölni facen. Hogy derítsem ki, hogy, hogy hívják úgy ,hogy ne tudja meg hogy kideítettem a nevét?

Figyelt kérdés

300-400 gyerek jár körübelül a suliba ahová járunk, azt is tudom melyik szakra jár, de a suli honlapján se tudtam megtalálni, az a durva hogy az összes osztálytársa nevét tudom majdnemcsak ,de pont az övét nem. Mindennap látom a fiút amúgy. Tetszik ő is meg a haverja is akinek viszont tudom a nevét, meg ismerősöm is facen, de am nem ismerem, de az ő ismerősei közt se találtam facen, ami elég fura mert a gyerek ájfonnal(bocs a helyesírásért)

rohangál, tuti van face.



2021. dec. 8. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg az egyik osztálytársát.
2021. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Hát kérdezd meg az egyik jó barátodat hogy hogy hívják.

Vagy amikor hozzá szólnak hogyan nevezik. ^_^

2021. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!