Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet, hogy Kulcsár...

Hogy lehet, hogy Kulcsár Edina nem közszerepelő? Mi határozza ezt meg?

Figyelt kérdés
Mivel nem követem sehol ezt a nőt leginkább az irtó ellenszenves pasija miatt, így nem is èrdekel miket posztolgat a gyerekéről, se a Tibi atyás pereskedése, de azért nekem az fura, hogy ő miért nem közszereplő. Nem rég láttam, hogy most is benne van egy műsorban, volt aszem valami női izében műsorvezető, gondolom rengeteg a követője is és plakátokon is szerepelnek. Ha valaki közismert akkor nem közszereplő is? Esetleg azért nem az, mert az égvilágon semmit sem tett le az asztalra csak azért van sztárolva, mert szép? Mi lehet az oka, hogy nem számít annak?
2021. okt. 20. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Hogyhogy nem közszereplő? Dehogyisnem az.

Nem tudom, mi a sztori, ő állítja, hogy nem az?

A gyerekei nem közszereplők, de ő az, és ha a pasija szerepelget, akkor ő is.

2021. okt. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elvileg a pert emiatt nyerték meg.
2021. okt. 20. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tibi atyával szemben nyertek valami pert (csak a cikket láttam), pedig állítólag a saját oldalukon is közszereplöként vannak megjelölve.
2021. okt. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Google-ben első találat... "közszereplő jelentése".
2021. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, mi alapján nyertek. Semmi olyan nem volt a tibi atyás szövegben, ami nem igaz, nem volt túl durva sem.

De annak a nőnek az egész élete egy kamu.

2021. okt. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kifogtak egy megkeseredett p1csa bírónőt. A hülye is látja, hogy az ítélet egy nagy vicc.
2021. okt. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, másodfokon más helyzet lesz. :) Az ilyen csuti gcik meg elmehetnek a picsába. Náluk a tacskó kutyát hívták csutinak...

Szánalmas egy pár ez...

2021. okt. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Közszereplő, hiszen magából, az életéből él. Viszont látszik, hogy vélekedik a férjéről, a Csuti gyereknek csúnyán belelépett az egojába, hogy azt mondta róla, hogy úgy érzi csak miatta ismerik. Amúgy meg igaza van, bár én se az Edina munkásságát nem ismerem, ezt a csávót meg még annyira sem.
2021. okt. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
70%

"Kulcsár Edina nem közszerepelő? Mi határozza ezt meg?"

A bírónak adott felláció minősége (csak a Kulcsárné Csuti meg ne tudja).

2021. okt. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!