Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kulcsár Edina miért mondta,...

Kulcsár Edina miért mondta, hogy a férje nem dohányzik, mikor ha rendezvényen vannak, folyton cigi van a kezében? Miért nem őszinték a kőzszereplők?

Figyelt kérdés

Volt egy videó a szülés előtti napokról, ott elmondta Edina, hogy a férje épp az erkélyen dohányzik, amit nem szokott soha, de ideges a szülés miatt. Oké...

Viszont többször is felkerült instastory-ba, ha valamilyen összejövetelen vannak, folyton ott a cigi a kezében. Amivel semmi gond nincs, de miért kell az ellenkezőjét bizonygatni és titkolni?


A kérdésem arra irányul, hogy a közszereplők miért nem tudnak ilyen alap dolgokban őszinték lenni? Főleg, hogy adott témákról senki nem kérdezi őket (mint itt pl a cigi téma) de ők saját magukat keverik hazugságba jelentéktelen dolgokkal.


2020. jún. 6. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Óriási problémáid vannak!
2020. jún. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Írtam valahol, hogy ez probléma? Feltettem egy kérdést, mint bárki más. Senki nem mondta, hogy írj ide ha nem tetszik a kérdés.. Meg se kell nyitnod!
2020. jún. 6. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Mert a közszereplőknek az a lényeg, hogy a hozzád hasonlók nézzék őket. Nem a tartalom a lényeg, hanem hogy foglalkozz velük. Ezt el is érték, grat, megint bedőltél
2020. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
13%

Attól hogy nem függő elszívhat 1-2 szálat, semmi baja nem lesz tőle. Meghát amúgyis azt csinálnak meg mondanak, amit akarnak.

Szerintem azt is figyelembe veszik, hogy azért Edinának vannak elég fiatalok is a követői között, gondolom rájuk is odafigyel.

2020. jún. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4: Igen ebben van valami. Ja én nem a cigi ellen vagyok, bár nem dohányzom, de semmi bajom vele, hanem, hogy kamuznak össze vissza. Pl egy időben azt hirdették, hogy ők nagyon a műanyag flakonok ellen vannak, csakis alumíniumból isznak, mert a műanyag környezetszennyező és nem is vesznek már ilyet. Erre néhány nappal később story-t csináltak, ahol véletlenül látszott a lakásban az ajtó mellett a műanyag flakonos 6-os ásványvìz. Tehát elég hiteltelenek. Bár tudom van a pénz, amiért megy a hazudozás...
2020. jún. 13. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!