Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan koptassak le egy fiút...

Hogyan koptassak le egy fiút messengeren akin érzem, hogy komolyan akarja és én meg tudom, hogy nem akarom őt, már a talit mondja nekem mindig, hogy már jó lenne talizni, mondjuk közelben lakik de én akkor sem akarok vele semmit.?

Figyelt kérdés
Mik a legjobb lekoptatós szövegek? Mert Hétvégén akar talizni velem! Nincs túl sok időm lerázni már, nagyon nehéz makacs természet!

2021. szept. 8. 06:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy elképzelhetetlen, de ha minden kötél szakad, lehetnél egyenes és őszinte is, akár.
2021. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%
így van..mondd meg neki őszintén és egyenesen...bár én azt nem tudom felfogni, hogy ha amúgy nem vagy valakire kíváncsi, miért is folytatsz vele beszélgetést, minek állsz le vele?
2021. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem mindenki olyan tahó mint te
2021. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!