Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan koptassak le egy fiút...

Hogyan koptassak le egy fiút messengeren akin érzem, hogy komolyan akarja és én meg tudom, hogy nem akarom őt, már a talit mondja nekem mindig, hogy már jó lenne talizni, mondjuk közelben lakik de én akkor sem akarok vele semmit.?

Figyelt kérdés
Mik a legjobb lekoptatós szövegek? Mert Hétvégén akar talizni velem! Nincs túl sok időm lerázni már, nagyon nehéz makacs természet!

2021. szept. 8. 06:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
És a talira milyen nagyon jó kifogást találjak, ki, hogy nem tudok menni? Ami nem átlátszó, olyan tipp kéne!! Légyszi írjatok, köszi!!!
2021. szept. 8. 06:16
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha tud valaki, akkor privátban is adhat tanácsot!!!
2021. szept. 8. 06:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Annyira taszító, vagy mi? Ha nem, akkor egy próbát megér. Miért nem akarsz vele találkozni? Én volt, hogy azért találkoztam vkivel, hogy hagyjon békén, és ki is derült, hogy nem passzolunk. Egyébként meg a ne haragudj, de nem akarok veled találkozni a legjobb szöveg. Milyen viszonyban vagytok? Ismeretlen vagy kicsoda?
2021. szept. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb út az egyenes út.

"Figyu, nem akarok veled találkozni, és egyáltalán nem akarok veled semmilyen kapcsolatot."

Aztán tiltsd le.

2021. szept. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ismeretlen igazából, csak tudom, hova jár suliba meg hol lakik, anyit tudtam róla alapból.
2021. szept. 8. 06:44
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Tiltsd le! Probléma megoldva. Szívesen
2021. szept. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Írd meg teljesen nyíltan:


"Én nem szeretnék veled találkozni, és nem akarok veled kapcsolatot. Sajnálom, hogy félreértetted pár reakciómat, amiből azt hitted, hogy igen. Minden jót neked!"


Vagy ilyesmi. A "sima" letiltás szerintem bunkó dolog, valahogy zárd le a diskurzust, udvariasan, de határozottan. Ha ezek után még próbálkozik, nyugodtan letilthatod.

2021. szept. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg nyugodtan, mit gondolsz, de készülj fel az anyázásra....ez a szokásos menet. Majd kiheveri.

Képzeld ha találkoznál vele, számod is tudná, akkor már többféleképp is tudna zaklatni.

Valami apukát készíts be azért, jó ha van.

2021. szept. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez nálam szóval engem is érdekelne
2021. szept. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát szegény, próbálkozik. Ha tetszene, ugye nem lenne gond. Hát mondd, hogy bocsi, nem. Ne haragudjon, de nem akarsz találkozni vele. Esetleg kamuzhatsz, hogy tetszik valaki más, ha nem akar lekopni.
2021. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!