Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem válaszolnak a...

Miért nem válaszolnak a barátaim/ismerőseim/csak netes ismerőseim iskola időben nagyon az üzeneteimre?

Figyelt kérdés

2021. szept. 7. 14:38
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Hétvégén mindig írnak vissza, tudom sok a dolog ilyenkor suli időben, de én rá érek érdekes...
2021. szept. 7. 14:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nincs igényük minden nap chatelni. Vagy nem annyira jó a kapcsolat közöttetek mint ahogy te gondolod.
2021. szept. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert a legkisebb problémájuk nagyobb annál, hogy 7/24-ben a rendelkezésedre álljanak! Van magánéletük, kötelezettségeik, egyéb emberek is az életükben, - stb.!
2021. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy tanárként megkövetelném, hogy az összes digitális kütyü kint legyen a tanári asztalon, kikapcsolva az óráimon, - példamutató módon az enyémmel együtt!
2021. szept. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
#4 Megkövetelheted csak akkor 2 telefont viszek :)
2021. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Ott élnek a közeledben, veled egy háztartásban, akiket ilyen nyíltan hülyének nézhetsz. Ha nagyon akarja valaki, akkor te 30 méteres körzetben senkivel (!), semmilyen formában (!) nem kommunikálsz! De nem is magyarázom neked tovább, mert úgy sem fogod fel, amit írtam!
2021. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

iskola időben?

ha tanar azert nrm, mrtt tanit, ha diak, akkor mert tanul

utazas kozben is most nehezebb irogatni, mert zsufoltsag van, kapaszkodni kell

delutan este program...eloben jobb mint messengeren vagy vasarlas, csaladi egyutteves


sokan hetvegen hevernek es nyomjak a mobilt

2021. szept. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen ráérőket szoktam rövid úton lekoptatni. Én például nem vagyok időmilliomos.
2021. szept. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Én azt nem értem, hogy ez egyáltalán miért kérdés.
2021. szept. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te ráérsz, ők még nem fognak. Elfoglaltabbak és több dolguk van, mint neked, ennyi.
2021. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!