Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehet megtanulni azt,...

Sevdiablo kérdése:

Hogyan lehet megtanulni azt, hogy hogyan szórakoztassuk magunkat bármilyen társas szituációban és ezzel hassunk a körülöttünk levőkre?

Figyelt kérdés

Van barátnőm, akinek a kisugárzása átlagos, átlagosak a poénjai, viszont minden szituációban önmagát szórakoztatja és emiatt brutálisan pozitív hatást gyakorol a körülötte levőkre.


Az összes poénja (bár nem túl erős) de nagyon üt, hihetetlen jól érzik magukat körülötte az emberek, az összes menedzser őt akarja előléptetni, barátaival nem tud eleget találkozni.


Azt mondja, hogy kb. 15 évesen kezdte el ezt tudatosan fejleszteni (most 30 év körüli), de a családja nagyon jó alapot adott neki, mert hasonló karakterek és gyerekkorában folyton együtt nevettek. Nekem sajnos nem volt iylen szerencsém, így nem alakultak ki ezek a skillek, ezért utálag szeretném behozni...


Tud valaki ajánlatni jó könyvet/tanfolyamot/weboldalt stb. bármit, ami segíthet abban, hogy társas kommunikációnkban elsősorban önmagunk szórakoztatásával gyakoroljunk pozitív hatást anélkül, hogy önmagunkkal inkongruens agyamentnek tűnnénk?



2021. júl. 1. 06:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekelne.
2021. júl. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet tanulni,aki tudott már a saját poénján nevetni az megtanulta.
2021. júl. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!