Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normális szerintetek ha...

Az normális szerintetek ha csak hétvégén adják oda a telefonomat a szüleim 17 évesen, arra hivatkozva, hogy rossz dolgokat csinálok szerintük a Facen pedig csak a barátaimmal beszélgetek meg csinálok pár WOW-tesztet és ennyi?

Figyelt kérdés
Hogyan nyerjem vissza a bizalmukat?

2021. máj. 26. 14:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem Jehova tanui, akkor csak ugy van valami bajuk.
2021. máj. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
58%
A családban már mindenkinek volt mobiltelefonja, csak nekem nem, mert nem akartam pórázt. Régi szép idők. 🙂
2021. máj. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem normális. Lehet kompromisszumot kötni ésszerűen is, de az, hogy csak hétvégén lehet nálad a saját telefonod 17 évesen, az nekem furcsa. Tehát hétköznap egyáltalán nincs nálad? Ha elmész suliba vagy bárhova, akkor se? Ha ez tényleg így igaz, akkor szüleid pont, hogy rohadt felelőtlenek. Egy 17 éves tininél pont, hogy jó, ha ott a telefonja, ha bárhova elmegy, fel lehessen hívni, vagy ő tudjon telefonálni, ha ne adj isten baj történik.
2021. máj. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hétköznap nincs egyátalán...
2021. máj. 26. 16:01
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha van zsebpénzed vegyél magadnak egy telefont. 30 körül már kapni korrekt okostelefon, meg fizetsz mellé feltöltős netet.
2021. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

#6: ezt egyáltalán nem értem, hogy kéne elképzelni. Elmagyaráznád?

Megváltoztatta a jelszavadat? Csinálj egy új profilt, egy ismerőst kérj meg, jelentse a régit, hogy feltörték. Új profil jelszavát jól megjegyezni, nem leírni, nem elárulni.

Mondjuk mindezek előtt még érdekelne, hogy anyukádékat már megkérdezted arról, hogy miért csinálják ezt? Talán első körben velük kéne ezt megbeszélni. Így eírva nem tűnik normálisnak, viszont nem ismerjük a másik oldal véleményét, érceit.

2021. máj. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgylátom megoldod így is hogy tudj netezni😂😂
2021. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg, akkor most hogy netezel? :D
2021. máj. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Jéé tényleg, nekem eszembe sem jutott, hogy ezt elvileg nem tudta volna megoldani, ha nem netezhet :D
2021. máj. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ja, nálunk múltkor egész nap nem volt áram az utcában... Gondoltam, ha nem tudok netezni, legalább kiporszívózom a kocsit.... Aztán rájöttem hogy nincs áram🤦‍♂️. Mondom qrva élet, megyek csinálok akkor egy kávét... Még mindig nem volt áram🤷‍♂️. Nem maradt más, beraktam a cuccaimat a mosógépbe. És rá kellett döbbennem, ahhoz is áram kell😅
2021. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!