Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Melyiket választanátok?

Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Tudom, fura kérdés, de kíváncsi vagyok, hogy ti hogy döntenétek.

Csináltam magamról két képet, amik közül az egyiket szeretném beállítani profilképnek. Kikértem két ismerősöm tanácsát, hogy melyik képet állítsam be, és egyikőjük sem arra szavazott, amelyik nekem tetszik jobban. Ti melyiket állítanátok be? Ami nektek tetszik jobban vagy amit mások gondolnak jobbnak?



2020. júl. 29. 15:25
A kérdező szavazást indított:
Azt állítanám be, amelyik nekem tetszik jobban.
Azt állítanám be, amelyiket ajánlották.
33 szavazat
 1/4 anonim válasza:
46%
küldd be ide segítünk :)
2020. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
No, no, no. Magadra hallgass!
2020. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne az ismerősök, hanem a barátok tanácsát kérd ki.
2020. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a te képed, a te oldaladon, a te döntésed. azt is neked kell tudni, hogy mi a célod vele. másoknak tetszeni tetszeni, megfelelni, vagy önmagad kifejezni?


ha üzleti céljaid, vagy presztizs céljaid vannak vele, akkor tedd azt, ami az üzletednek, énképednek jobban megfelel, vagyis válaszd amelyik jobban tetszik másoknak és jobban szolgálja a céljaidat.


ha az önkifejezésed, magadnak megfelelés a célod, akkor meg válaszd azt, amelyik neked jobban tetszik, jobb érzés számodra.


egyébként ez csak egy profilkép. nem érdemes túl komolyan venni. ha lesz egy jobb képed, majd lecseréled. sőt elleve tedd ki az egyiket, aztán 1-2 hét múlva cseréld le a másikra, aztán ha az népszerűbb, akkor vissza vagy egy újabbra.

2020. júl. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!