Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Munkamániás lennék?

Munkamániás lennék?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy eléggé unalmas ember vagyok ha azt nézzük, hogy mit csinálok, amikor éppen nem dolgozok és nem járok suliba. Játszok, sorozatokat nézek, és ennyi. Most a vírus miatt a suli kimarad, és mivel az érettségit leraktam, így már nem is lesz többet nekem.

Valami furcsa oknál fogva viszont így a munkához teljesen elvesztettem a motivációm. Suli mellett úgy éreztem hogy hasznos voltam, hogy aznap nem vesztegettem el semmi időt. Még azt se mondhatom, hogy annyira fárasztó lett volna, mert hétvégén képes voltam regenerálódni.

Most viszont, suli nélkül gyakoraltilag abból áll a napom, hogy délig alszom, majd 1-kor megyek melózni. Ráadásul a vírus miatt az se folyamatos, szóval teljesen random hogy éppen mikor hívnak be, és mikor nem.

A munkát amúgy se nem élvezem, se nem unom. Igazából csak vagyok ott. Persze közben végzem a munkám.



2020. máj. 17. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Szóval eddig tanultál, de a szavak jelentését még most sem tudod. Fogalmad sincs mit jelent az a szó, hogy munkamániás. Mert nem azt amit írtál.

Ami veled történk az nem más, mint az unalom. Unod magad. Látezel, végzed a dolgod mert kell. De közben unatkozol.

2020. máj. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom mit jelent a munkamániás szó, de semmi ötletem nem volt a kérdéshez magához. Valamit pedig írnom kellett oda...

BTW, szerintem így is tud valaki munkamániás lenni. Legalábbis aki el akar futni a magánéleti problémái elől, vagy csak hozzám hasonlóan "unalmas", az hamar ott tud kilyukadni, hogy egész nap csak dologozik, és nem jut sehova.

2020. máj. 17. 23:56
 3/5 anonim ***** válasza:
43%

Igaza van az 1-nek.

Inkább én vagyok munkamániás,sofőr vagyok soha sem vagyok otthon,napi 800 km vezetek minimum maximum pedig 1200 km volt és ne hogy azt hidd hogy csak autópályákon megyek,mert van ahol nagyon drága az út díj így ott mellékúton megyek, városokon és falvakon keresztül ahol dubla annyi időt vesz igénybe, van ahol például keleten nincs autópálya sem rossz az út is lassan tudok haladni.

Szóval kb éjjel nappal dolgozom, mikor hogy van munka és milyen sürgős?

Na kérlek szépen ez már tényleg munka mániás vagyok.

Igaz én szeretek vezetni,amikor várakozni kell vagy nem kell sietni jut időm felfedezni szép helyeket,olyan helyekre jutok el ahova nem is hittem volna?

Haza is 3-4 hetente megyek 2-3 napra akkor is csak meglátogatom a családtagjaimat és ruhát mosok,be vásárolok magamnak, főzök,be pakolom a cuccaimat, motorozom aztán már el is telt ez a pár nap és indulok is,meg tehetem mert szeretem és fiatal vagyok, na ezt hívják munkamániásnak, nem kamionos vagyok ha nem furgonos.

2020. máj. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Gondolom nem kizárólag a saját munkádból élsz, hanem még eltartanak. Majd ha tétje lesz, hogy mit kajálsz másnap és ki tudod-e fizetni a rezsit, jóval nagyobb lesz a motivációd arra, hogy dolgozz.
2020. máj. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 kapufa. Nem tartanak el, egy barátommal összeköltöztem, és magunk fizetünk mindent. Senki nem segít nekünk pénzügyileg.
2020. máj. 18. 14:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!