Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk, fiatal férfiak, akik az...

Fiúk, fiatal férfiak, akik az utcán szándékosan olyan hangosan tesztek egymásnak megjegyzéseket nőkre, hogy azt ők is hallják, mégis mit éreztek olyankor?

Figyelt kérdés

Tudjátok, olyan megjegyzéseket, mint pl "az jó, dugnám", "az nem kéne", "nem rossz a segge, de kicsit nagy". Oké, hogy van véleményetek és megosztjátok egymással. De miért jó a nőt zavarba és megalázó helyzetbe hozni azzal, hogy szándékosan a füle hallatára csináljátok?


Tényleg olyanok válaszaira vagyok kíváncsi, akik ilyet csinálnak (vagy valaha csináltak), hogy a saját szavaikkal írják le, milyen belső késztetésük volt erre, hogy érezték ettől magukat. Meg tudják-e egyáltalán fogalmazni, hogy MIÉRT?


2020. febr. 19. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak szimplán hülyék, ne fogkalkozz velük. Velem olyan is volt, hogy két vad idegen egy ismerősömet beszélte ki a metrón. Nem ismerték, csak látták az utcán. Szóval vannak érdekes dolgok, kicsi a világ.
2020. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem, nem tudják megfogalmazni, nincsenek is tudatában az egésznek, ezért is van, hogy nem ők fognak válaszolni
2020. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

A legtöbb esetben ezt inkább idegességükben mondják, nagyobbnak akarnak látszani.

Talán ez olyan mint a lányoknál az össze nézés és az eszméletlen röhögés, vihogás.

2020. febr. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Ja, ti miért suttogtok egymással és röhögcséltek miközbe néztek valakit? '-_-
2020. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

"mint a lányoknál az össze nézés és az eszméletlen röhögés, vihogás."

És azért valljuk be, ez 100x idegesítőbb tud lenni, mint a fiúk megjegyzései.

2020. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Bizony, mindig az a rosszabb, amit a lánykák csinálnak.


Ha engem kiröhögnek, semmi nem lesz, ha pasik szólnak utánam, összefosom magam, és figyelem követnek-e.


De igen, a sutyorászás annnnnnnnnyira széttép belül.

2020. febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

"ha pasik szólnak utánam, összefosom magam, és figyelem követnek-e."

Hát bocsi, de ez már a te egyéni szocproblémád. 😁

2020. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Tizenvalahány éves korig az olyan fiúk láttán szoktak a lányok összevihogni, aki közülük valakinek vagy mindenkinek nagyon bejön. És a fiú "megint olyan szexin túrt a hajába" vagy "megint azt a nadrágot vette fel, amiben olyan jó s*gge van", a lányok összenéznek, tudják hogy mind egyre gondolnak, és az efölött érzett mérhetetlen izgalom vihogásként tör ki belőlük, így vezetődik le a feszültség. Rém idétlen dolog, igen, de csitri koromban egyszer-kétszer volt ilyenben részem.


Nem tudom, van-e olyan, hogy olyasvalaki miatt vihognak a lányok, aki nem is tetszik nekik, hanem valami más miatt vihogás tárgya. Az (mivel akkor bizonyára gúnyolódás áll a háttérben) szemét dolog, olyat soha nem csináltam.


Na, most hogy én elárultam a titkot, eláruljátok ti is? :)

2020. febr. 19. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:

A válasz egyetlen szó.


Önbizalomhiány.

2020. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

önbizalomhiány által kialakult feltűnési viszketegség (ő akar a középpontban lenni mindig, figyeljenek rá, jó humora van, különleges ember)

ez odáig fajul hogy egy x idő múlva valaki megsúgja neki hogy ezt nem kéne.

2020. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!