Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet úgy beszélgetni,...

Hogy lehet úgy beszélgetni, hogy a másik meg sem hallgat?

Figyelt kérdés

Egy másik céggel kapcsolatban áll a munkahely ahol dolgozok, és ott egy nő is kb ugyanazt a munkakört látja el amit èn. Munkaügyben sokat kellett találkoznunk, szèp lassan jóban lettünk, gyakran együtt ebédelünk, munkahelyen kìvül is sokat irogatunk egymásnak neten,magánéletbeli dolgokat is. Az utóbbi időben viszont szóhoz sem jutok mellette annyit beszél. Ma is találkoztunk munkaügyben, de kitárgyaltuk az ünnepeket. Vagyis èn akárhányszor belekezdtem valamibe, ő csak a magáét hajtotta folyamatosan. Volt hogy 2x elkezdtem ugyanazt mondani, de ismét elkezdett egy másik témát hangosabban, úgyhogy én onnantól inkább csak hallgattam meg bólogattam. Máskor is előfordult ez, akkor gondolom észrevette, hogy meg sem szólalok, úgyhogy kérdezgetett egy adott témáról, de ugyanaz lett a vége. Mondta, hogy "aha az jó" majd folytatta a magáét. Hogy lehet így valakivel beszélgetni? Kezdek ott tartani, hogy nem is szívesen társalgok vele.

25N


2020. jan. 2. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van aki jobban szereti a saját hangját hallani. Nem jó velük beszélgetni (nem is beszélgetés ha egyoldalu) mint észrevetted. Én hanyagolom az ilyeneket, de ha titeket összeköt a munka akkor szorítsd arra a beszélgetést
2020. jan. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ennyi volt. Rossz barátalapanyag. De nem ritka jelenség. Mindenki marhára ki van éhezve arra, hogy meghallgassák, és nem mindenki elég intelligens ahhoz, hogy rájöjjön, hogy a másiknak is van erre igénye.
2020. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
100%
Egyszer néztem egy videót ilyen emberekről, durva volt, hogy még azt sem vették észre, hogy a beszélgetőpartnert kicserélték... :D Csak mondta mondta mondta a magáét mind... Szörnyű. Egyébként ismerek is ilyen nőt, de kb fél óra alatt úgy elő tudja adni a hattyú halálát, hogy az valami hihetetlen, és utána kb úgy vagyok vele, hogy ha lehet ne találkozzunk egy évig legalább...
2020. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyám és anyósom is ilyenek. Ritka fárasztó velük a beszélgetés.
2020. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Egy barátnőm ugyanez, jóindulatú, de energiavámpír lett belőle,inkább kerülöm. Észre sem veszi magát, megkérdezi hogy vagyok, és ahogy kimondanám az első szót, közbe vág és csak mondja a magáét. Nem normális, az a durva hogy észre sem veszi magát. Szerintem annyi rossz érte az életbe hogy együttérzés alig benne, önző, saját magát érdekli és önértékelési zavara is van.
2020. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gublug ***** válasza:
Hudeutalomazilyeneket.Piszkosul lefarasztanak.
2020. jan. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kései Sirató ***** válasza:
Én is ismerek 2 ilyen önimádó, nárcisztikus embert.
2020. jan. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!