Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanár hogy teheti meg teljes...

Tanár hogy teheti meg teljes féléven keresztül hogy első órára nem jár be mert utána csak 5. órája lenne legközelebb?

Figyelt kérdés

Ezt egy tanár hogy engedheti meg magának hogy maradhat következmény nélkül?

Az első órára egész félévben egyetlen egyszer sem jött, mégpedig azért (meg is mondja) mert aznap csak az 5. órája lenne legközelebb így 3 órát üresben ülne és idézem(!!!) „ nem fogok azért az egy óráért korán kelni“


Szó szerint idéztem. Itt a tanév vége, a mérleg az egész félében az első órán egyetlen egyszer sem jelent meg.


Következmény: semmi. Nem szabad bántani (mondja az igazgató) mert 1 szem matekosa az iskolának és ha elmegy jajjj mi lesz. Inkább elnézik neki nem szólnak csak „meg ne bántsuk mert elmegy“ mondja az igazgató.


Ez így hogy működhet?



De annyi korrektség nincs benne hogy HA már nem jött be fizetéskor szólna hogy havi 4x1 órával kevesebbet fizessenek ki neki elvégre be se jött. A fizetést azt felveszi teljes összegben.


És egy ekkora erkölcsi nulla tanár....


2019. jún. 3. 10:56
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
26%

Hány osztályos iskola ez? Mert egy matek tanárról nehezen képzelem el, hogy egy nap csak 2 órája legyen. Amúgy meg azt is nehezen képzelem el, hogy a fentmaradó időben nincs dolga pl dolgozat javítás, összeállítás, ha van osztálya, akkor rendezni az ügyeit... Stb


De szerintem ez az egész csak Balázska fejében létezik...

2019. jún. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

"Mert egy matek tanárról nehezen képzelem el, hogy egy nap csak 2 órája legyen."


Hol írtam én ilyet? Idézd.



Én ezt írtam:

"első órára nem jár be mert utána csak 5. órája lenne legközelebb?"



Nem írtam hogy egy nap 2 órája van én azt írtam, az 5. óra a második órája adott napon.

Elemi szövegértés.

2019. jún. 3. 13:25
 23/35 anonim válasza:

"hogy a fentmaradó időben nincs dolga pl dolgozat javítás, összeállítás"


Ki az a hülye aki ilyet a munkahelyén csinál? a feleségem tanár az életben nem húzta az időt ilyennel a munkahelyén. Az ilyet otthon szokás csinálni.

2019. jún. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim válasza:
72%

"Ki az a hülye aki ilyet a munkahelyén csinál?"

Bárki aki épelméjű. A munkahelyén dolgozik, otthon pihen, nem pedig fordítva.

2019. jún. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
24: látszik, hogy fingod nincs az egészről.. csak böfögsz bele a vakvilágba..
2019. jún. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim válasza:
Szakértőink megszólaltak :D :D :D
2019. jún. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

"24: látszik, hogy fingod nincs az egészről.. csak böfögsz bele a vakvilágba.."


Így van. Egy tanár csak a legvégső esetben állít össze dolgozatot és javít benn-miért is tenné hülye lenne ha otthon is megteheti?


Majd emiatt benn marad du későig hogy javíthasson? Mikor otthon kényelemben is megteheti egy sör /tea stb mellett?

2019. jún. 3. 17:12
 28/35 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos napon első órája van még 5. Az 2 db tanóra nem?


De ha ő az egyszem matekos az iskolában azt nehezen hiszem, hogy van olyan napja mikor csak 2 tanórát kell tartania.

2019. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

"Egy bizonyos napon első órája van még 5. Az 2 db tanóra nem?"


Madárkám általános iskola alsó tagozatba vissza!


SENKI nem mondta hogy 2 órája van.

Senki.


De tudod mit? Idézd !!!


Hol írtam én ilyet? HOL??? Idézd!!


Várom!

2019. jún. 3. 17:49
 30/35 anonim válasza:

"Egy bizonyos napon első órája van még 5. Az 2 db tanóra nem?“


Tényleg egy segg vagy.

A kérdező azt írta az első órája után az 5. óra a második órája. Ez nem azt jelenti hogy 2 órája van. Ez anynit jelent hogy az 5. óra neki aznap a 2.

De attól még 6-7-8 sőt van ahol 9. óra is van.


Szóval 1. óra + 5. óra az eddig kettő + még ezen kívül lehet (lehet!!!) 6-7-8. óra is = az már öt.

De ha esti oktatás is van, mint pl nálunk akkor van (lehet) 10-11-12-13-14. óra is.


Stimmt?

2019. jún. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!