Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? (többi lent)

Mit csináljak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az osztálytársaim bunkók velem, és mindig kritizálnak.

Négyen vagyunk lányok, kettő lány rá van tapadva a negyedik lányra. A fiúk bunkók velem nincs kivel barátkoznom. :(

Mit tegyek???

Nagyon gyors válaszokat kérnék, és nem gúnyolódó, vagy sértúket! Köszönöm!


Üdv, Kérdező.



2017. máj. 18. 15:30
 1/4 A kérdező kommentje:
✷sértő
2017. máj. 18. 15:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kedves lány vagyok ezért kihasználtak engem meg bunkóztak velem...

Aztán visszaszóltam azoknak akik beszóltak és elkezdtem visszautasítani embereket akik kiakartak használni és jobb lett.Senki nem szól be nekem már és megkedveltek engem és nem szórakoznak velem.Hiába vagy visszahúzódó és vagy csöndes, én is az vagyok de ha nem hagyod hogy kihasználjanak és nem hagyod hogy beszóljanak akkor nem fognak szórakozni veled.Ha látják hogy rosszul esik neked akkor mégjobban fogják csinálni... Ha pedig nevetsz rajta bármennyire is fáj akkor meg abbahagyják.

Ha bunkók veled akkor te is legyél bunkó azzal aki bunkó veled aztán javulni fog a dolog és nem lesznek bunkók.

S próbálj meg nem azokkal az emberekkel lógni akiket ugyan úgy bántanak.Kifogod kapni ezzel a módszerrel a tiszteletet.Akkor pedig elkezdhetsz beszélgetni a többiekkel és szépen kifog alakulni egy barátság.

2017. máj. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségedet, de akkor kivel barátkozzak?

Kevesebb mint 15-en vagyunk! :(

2017. máj. 23. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha látjak hogy vissza szólsz akkor békén hagynak nár amennyiben nem vagy idegesítő és akkor ha már nem szólnak be akkor pedig akárkivel beszélgethetsz és barátkozhatsz.

Engem is utáltak és volt egy lány akivel együtt lógtam de az sem úgy figyelt rám...

Aztán visszaszóltam a többieknek és csöndbe maradtak.Aztán pár nap múlva pedig megkedveltek és a mai nap az a fiú aki utált, aki menő,stb... ő is bír engem.Már nem csúfolnak se semmi.Elkezdtem az osztályba olyanokkal barátkozni akik nem nagyarcúak mégis normálisak.Meg van mikor a menő fiúkkal meg a menő lányokkal is elhülyéskedünk.Nekem még az is segített hogy verekedtem mert megkaptam a tiszteletet, de ha nem muszáj ne verekedj!

2017. máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!