Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak a szemét tanárral?

Mit csináljak a szemét tanárral?

Figyelt kérdés

Tudom van kismillio kérdés,de pont ilyenre nemtaláltam választ.

Szoval arrol lenne szo,hogy a tesitanárom nagyon szemét,gyűlöl engem,és meg akar buktatni,és nemtudom mitcsináljak. 1,6-ra állok,de aztmondta nem fogja megadni a 2-est. Valamint csomo jobb jegyem van amit be sem irt( van 2db 3-asom, és egy 4esem, ami ugye már elég lenne 5egyessel szemben) de nemirta be a naploba,és aztmondja nemis fogja. Nemtudom már mitcsináljak,hogy ne buktasson meg, hozzáteszem sportolok!! Heti 4x járok szertornára.

Szoval ha valakinek lenne valami ötlete hogy hogy érjem el hogy beirrjs azokat a jegyeket,vagy estleg valaki tudna valami indokot amivel fel tudnám magam üentetni erre az évre nagyon meg köszönném



2017. máj. 18. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szólj az osztályfőnöködnek. Mondd el neki az egész sztorit, hogy mi a gondod. Szólj esetleg az igazgatónak is. A tesitanár lássa rajtad, hogy igyekszel a jobb jegyért. Ne tudjon kifogást találni abban, amit csinálsz. Ha így is meg akar buktatni, akkor az igazgató joggal kérheti tőle számon ezt a dolgot. Nem árt, ha a szüleidnek is elmondod.

Nálunk kicsit más volt anno a helyzet, valami nyugalmazott katonatiszt volt a tesitanárunk általánosban egy fél évig. Az állatja azt képzelte, hogy még mindig a katonaságnál van, katonai vezényszavakkal irányított minket, és ha valaki nem úgy csinálta a feladatokat, ahogy elvárta keményen megbüntette az egész osztályt és megalázta azt, aki épp nem volt neki szimpatikus.

Páran elmondtuk a szüleinknek, osztályfőnöknek, aztán hamar "ügy" lett a dologból, ki is rúgták szerencsétlen hülyét heteken belül.

2017. máj. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én az igazgatónak szólnék.
2017. máj. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

"tesitanárom nagyon szemét,gyűlöl engem"


Bocsi, de én ezt nem tudom elhinni, egy pedagógusnak csak úgy a semmiből semmi oka nincsen gyűlölni egy gyereket. Az oké, hogy a te verziód szerint csak úgy gyűlöl, mert szemét, és te biztos tökéletes vagy (és érdekes, hogy ilyen kérdést nem találtál többet, pedig kismillió kis hülye hiszi ezeket rajtad kívül is, hogy tökéletesek, és mindenről a tanárok tehetnek), de azért meghallgatnám én a másik oldalt is, hogy érted el, hogy a tanár ilyet érezzen irántad. Valamivel csak kiváltottad, és én inkább ezen agyalnék, hogy hozzam helyre, néha elég egy egyszerű bocsánatkérés is.

2017. máj. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elso kettonek: igen már gondolkoztunk rajta, hogy igazgato lesz,ha továbbra is igy folytatja, bár ugy gondoltam megkéne várni ezt az évet, de nem kockáztatom meg mostmár hogy megbuktat e. Még gondolkoztam azon hogy fel kéne magam mentetni,de nemtudok senkit..

Kedves utolso: én már bocsánatot kértem a tanártol és próbáltam vele rohadt kedves lenni és jopofizni, de kb a pofámba mondta hogy leszarja. Tegnap elmondott mindennek az egész osztály hallatára... lehet hogy mer nemfutok neki mindig annyit ami a szive vágya,vagy eggyel kevesebb gugolást csinálok megkellene gyulolni hát ő tudja....de tudomásom szerint mással nem bántottam meg, nem szoktam pofákat vágni,sem visszabeszélni,mindenbol 4es 5ös tanulo vagyok,egy 3-asnál rosszab jegyem se volt félévkor,kivéve a tesi...és nemhiszem hogy ennek kellene a döntö tantárgynak lenni

2017. máj. 18. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Az év végi osztályozó konferencián a nevelőtestület alapos indoklást kérhet a tanártól, ha a jegyei alapján a diák számára kedvezőtlenül akarja lezárni, pl. ilyen a te eseted is. A nevelőtestület, ha nem fogadja el a tanár magyarázatát, megváltoztathatja a diák javára a tanár által megítélt jegyet. Próbálj tanúkat szerezni a be nem írt jegyeidre és ha a testnevelő továbbra sem hajlandó beírni, keressétek fel az osztályfőnököt. Kérd meg, hogy képviseljen az érdekeidet az osztályozó konferencián. (Mindezt akkor, ha nem az igazgatónál kezdesz).
2017. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. máj. 21. 18:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Testnevelésből nemigazán lehet megbuktatni senkit. Soha nem hallottam róla, és elképzelni sem tudom. Főleg, hogy mellette sportolsz rendszeresen.

Itt az lehet a gond, hogy kissé elszaladt veled a ló (pofátlan voltál vele de nagyon) és így reagálta le.

Ne aggódj, nem fog megbuktatni, nem kockáztatja ezt a közröhelyt...

2017. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!