Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szégyen fejemre de kínos....

Szégyen fejemre de kínos. Most hogy tudjak a tanárnő szemébe nézni? 16/L

Figyelt kérdés
Az történt,hogy elmentünk kirándulni a suliból,de több napra.Mi gyerekek,ittunk,és eléggé megártott,a baj,hogy a legtöbb dolog,teljesen kiesett,és állítólag fogadtunk pár haverral,hogy oda kell mennem xy tanárnőhöz szimplán csipkelődni,de állítólag,megakartam csókolni,és ezt a tanárnő mesélte el.Azóta a szemébe nem merek nézni
2017. máj. 13. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Ennyi értelme van részegre innod magad.

Komolyan, nem lehet alkhol nélkül szórakozni? Elkeserítő.

Gondolom, látta rajtad, hogy nem vagy józan, és megérti a dolgot, ha szerencséd van nem is foglalkozik vele többet.

A helyében viszont szóltam volna a szüleidnek, hogy tessék, alkalomadtán a lányuk leissza magát.

16/L

2017. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
44%

1


Érdekes a neved. Egy hippi, aki antialkoholista? :D

Zavart érzek az erőben.


Te meg kérdező, ha gondolod, kérj bocsánatot tőle. Azzal el lesz felejtve. Amúgy meg nem az anyját szidtad, hanem le akartad smárolni, ami azt jelenti, hogy dögös lehet! :P

2017. máj. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

És le lettem szavazva...


Kedves 2#

Talán meg lep, de nem cigizek, iszok, drogozok és fekszek össze mindenkivel.

A nézeteik és a stílusuk tetszik.

16/L

2017. máj. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha ahhoz nagylány voltál, hogy igyál, akkor vállald is a következményeket. Én minimum bocsánatot kérnék a viselkedésemért, bár a tanárnőről is meg van a véleményem, ha hagyja, hogy így leigyák magukat a diákjai..
2017. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsánatot kértem.Ez alap.Elég messzire mentünk kirándulni tehát volt velünk valami 4-5 tanár,és nekem pont ők kellett kifognom,a mi sulinkból csak nők jöttek a másikokból viszont voltak palik is :D Tudom az sem lett volna valami jó,de legalább nem látom többet,és nem kellett volna minden nap taliznom vele
2017. máj. 13. 18:07
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem poén.
2017. máj. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%

3


Ezt akkor sem értem. Ha tetszenek a nézeteik, akkor nem írnál ilyen leereszkedő kereszténydemoktrata stílusban.

2017. máj. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Az előbbi kérdés akart lenni, szóval akkor miért írsz így?
2017. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alapesetben vannak LB hajlamaid?
2017. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez legalább ugyanakkora gáz a tanárnak, hidd el.


Ugyanis hagyták, hogy ennyire leigyátok magatokat... Ilyen tanárokkal én biztos nem engedném el a gyerekeimet kirándulni sehová... Sőt, még az iskolából is kiíratnám őket, ha ilyen derülne ki. Úgyhogy nem fogják ezt a sztorit kirakni az ablakba, emiatt ne aggódjál.

2017. máj. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!