Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy nézzek ezek után a...

Hogy nézzek ezek után a szemébe? Csak én érzem megalázónak?

Figyelt kérdés

Mindig van nálam fájdalomcsillapító, mert a lábam egyszer megsérült s azóta fájni szokott. Tegnap nem volt nálam, rám jött a fájdalom. Annyira fájt hogy sírva mentem az ofihoz, hogy segítsen már. El intézte annyival, hogy ő nem segíthet. Aztán óra végén oda mentem hozzá, hogy én akkor haza megyek. Fölhívta anyukámat elengedhet e, meg hogy adhatnak e nekem gyógyszert. S ez után engedett át a suliorvoshoz.

Számomra annyira megalázó, hogy átengedjen a dokihoz és adhasson egy szem pirulát könyörögnöm kellett. Szó szerint elsírtam magam előtte hogy mennyire fáj, de csak elküldött. Pedig én nem vagyok az a érzékeny kislány,sőt. Plusz nekem az a plusz egy óra csak szenvedés volt míg végig ültem.

Hogy kezeljem ezt?

Gimi első osztály

Az ofi nő



2017. márc. 23. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
remek hogy mar 15 evesen gyogyszerfuggo vagy.
2017. márc. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan nézz a szemébe. Te ezt megalázónak tartod? Engem már annyira megaláztak az életemben, hogy nekem ez már nem tűnik annak.
2017. márc. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Elso egy paraszt. Nem gyogyszerfuggo szegeny, csak nem mazochista!


Nezd, ez nem megalazo, az ember (foleg gyerekkent) elsirja magat ha olyan a helyzet, nem mindenki tudja tartani magat. Hidd el, egy tanar rengeteg gyereket latott mar sirni!

2017. márc. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Most is csak hisztizel.. :D
2017. márc. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
De, sajnos mar gyogyszerfuggo.
2017. márc. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan nézz a szemébe, nincs okod arra, hogy megalázva érezd magad.
2017. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Tehát akkor csak én fújom fel dolgot. Csak nekem egyébként is nagyon nehéz segítséget kérni, de ebből is tanultam. Köszönöm a normális válaszokat.
2017. márc. 23. 10:09
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom megalázónak. Én végzős vagyok, gimiben és alkalmi munkákon számtalan ezerszer megalázóbb dolgon kellett túllépnem, valószínűleg te is fogsz.
2017. márc. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudtommal NEM adhat a tanàr gyógyszert a diàknak! Legalàbbis pàr éve még nem adhatott, mert ha pl. allergiàs rohama lesz, akkor megütheti a bokàjàt! A tanàr helyesen jàrt el, megkérdezte a szülõd! Bàr lehet, hogy nem kellett plusz egy óràt vàratnia, de lehet hogy az orvos nem is volt bent még akkor.


Ez nem megalàzás.

2017. márc. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért nem te magad mentél át az iskolaorvoshoz? Ehhez nem kell elkéretőzködni, fáj a lábad, ő meg ad gyógyszert!
2017. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!