Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vannak kiakadva emiatt...

Miért vannak kiakadva emiatt a tanárok?

Figyelt kérdés

Röviden, a következő történt: olyan másfél hete elmentünk egy kosármeccsre néhány diák és a két torna tanár az iskolából.

A meccsen többen az iskolánkból is vittek alkoholt és ittak is ott, kicsit verekedtek, balhéztak is és csúnya szavakkal szurkoltak.


Kb ennyi történt.


Erre a tanárok nagy felhajtást csaptak, leszidtak minket és még mindig nincs lezárva ez az ügy, megbeszélés is lesz róla.


Na most én nem értem, hogy mi volt a probléma.

Természetes, hogy meccsen az ember ilyeneket csinál, szórakozik kicsit vagy nem? Szurkolók között is sok a futballhuligán, magyar-román meccseken stb is ez van. Ez a normális.


Szóval, szerintetek mi oka lehetett annak, hogy ennyire felfújták ezt a dolgot?



2017. márc. 11. 21:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ha neked ez a normális, akkor te nem vagy normális.
2017. márc. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem értem, hogy ti is miért akadtok ki ezen.


Csak kicsit szórakoztunk, az egy meccs volt, mi bíztattuk ezzel a csapatot és nyertek is.

Mi még fiatalok vagyunk, ki kell élni magunkat.


Meg meccsen amúgy is ez a normális.

2017. márc. 12. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!