Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vannak kiakadva emiatt...

Miért vannak kiakadva emiatt a tanárok?

Figyelt kérdés

Röviden, a következő történt: olyan másfél hete elmentünk egy kosármeccsre néhány diák és a két torna tanár az iskolából.

A meccsen többen az iskolánkból is vittek alkoholt és ittak is ott, kicsit verekedtek, balhéztak is és csúnya szavakkal szurkoltak.


Kb ennyi történt.


Erre a tanárok nagy felhajtást csaptak, leszidtak minket és még mindig nincs lezárva ez az ügy, megbeszélés is lesz róla.


Na most én nem értem, hogy mi volt a probléma.

Természetes, hogy meccsen az ember ilyeneket csinál, szórakozik kicsit vagy nem? Szurkolók között is sok a futballhuligán, magyar-román meccseken stb is ez van. Ez a normális.


Szóval, szerintetek mi oka lehetett annak, hogy ennyire felfújták ezt a dolgot?



2017. márc. 11. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők felelősek értetek mivel legalábbis én úgy értelmezem hogy a tanárokkal mentetek. Amikor a tanárokkal vagytok akkor az iskolát képviselitek. Na most ha az emberek azt látják hogy ebben a suliban megengedett az ivászat meg a gusztustalan viselkedés szerinted mit fognak szólni? Egy kosármeccsről beszélünk ráadásul sulisról, nem itt kell kiélni magad. Mindennek megvan a helye.
2017. márc. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogod megérteni, mert számodra "ez a normális viselkedés " sportrendezvényeken.
2017. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Egy kis ivástól szerintem semmi gond nem lett volna, én is ittam már, mikor versenyeken voltam (persze, mértékkel), de a verekedés miatt teljesen jogos a kiakadás.
2017. márc. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%

Ha a tanárok kisértek titeket, akkor ők felelősek értetek, ergo azért is amit csináltatok. És ha ilyenkor mondjuk megsérül/megnyomorodik/meghal valaki az is az ő felelőségük (büntetőjogi is).

Valamint a gyerekek szülei is feljelenthették volna őket, hogy a gyerekeiket engedték alkoholt inni stb.

Gyerekekkel/fiatalokkal elmenni valahova kisérőként mindig nehéz. Nagyon észnél kell lenni.

2017. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
30%
Nyilván az a bajuk hogy nekik nem adtatok, mi más lehetne.
2017. márc. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért, mert valami van, még nem lesz attól normális. Attól, hogy valaki egy paraszt alkoholista aki csak balhézni megy meccsre, attól még az nem lesz normális.
2017. márc. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem normális!! Kérlek ne a magyar focikultúrával gyere, az EB-n a részeges bunkó oroszokon kívül senki sem csinált felhajtást (na jó, bosszúból az angol). De az összes meccs teljesen normális keretek között zajlott. Több ezren voltak szurkolni a magyarok közül, mégis, egyszer sem volt verekedés! Nem normális dolog, ha verekedtek, meg alkoholizáltok szurkolás közben! Ráadásul már iskolás korotokban! Ha most ilyen állat módjára viselkedtek, hogy fogtok viselkedni felnőttként?
2017. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki csak ezért jár meccsre az meg is érdemli.
2017. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

"Természetes, hogy meccsen az ember ilyeneket csinál, szórakozik kicsit vagy nem?"

Egyáltalán nem természetes, és elég primitív ember vagy ha számodra ez jelenti a szórakozást.

2017. márc. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Pontosan ezért utálom az embereket, mert már lassan mindenki büdös alkoholista disznó akar lenni, de hogy a rendbontást teljesen normálisnak veszi??


Már ne is haragudj, de b*zdmeg, ezt komolyan gondoltad???

2017. márc. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!