Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy pattintsam le a pletykás...

Hogy pattintsam le a pletykás osztálytársaimat? 17L

Figyelt kérdés
Van az osztályban 4 lány. Egyszerre mozdulnak rá egy fiúra, isznak, buliznak stb de nem is ez a lényeg. Az egyikük nagyon kövér és állandóan kibeszéli mások külsejét. Pl hogy milyen a mozgása, a haja, az arca és a ruhája meg a beszéde. Engem állandóan kinevet és kiparodizálja a hangomat és az orromat. Nagyon idegesít főleg hogy szerintem ő se szép. Nagyon bekepzelt. Mit tegyek hogy abbahagyja?
2016. febr. 27. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

2. részhez szólj odőnek, igazgatónak.

2.höz annyit.., KIT ÉRDEKEL?? Miért érdekel mások agyhalottsága?

2016. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Épphogy nem beképzelt szerintem, csak túlkompenzál.

Így akarja magáról terelni a figyelmet.

Szánalmas az ilyen.

2016. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismerős :D A mi osztályunkban is van ilyen. Az egyik közülük ráadásul egy fiú, akinek csak lány barátai vannak, a fiúk utálják és mindig kibeszélik, mert úgy viselkedik, mint egy meleg :"D

Én a helyedben, ha az a csaj legközelebb kiparodizálna valami miatt, beszólnék neki, hogy ahelyett, hogy arra pazarolja az energiáit, hogy másokat kiröhög, talán inkább elmehetne futni, mert akkora segge van, hogy ahhoz is kenyér kell, hogy a puszta látványát megemészd. Vagy ha a hangoddal viccelődik, szólj oda neki, hogy 'Nekem röfögsz, kismalac?' Vagy tök mindegy, mit mondasz neki, csak valamivel nagyon alázd már meg :D Rühellem az ilyen embernek nem nevezhető szövegegyütteseket, akik másokat fikáznak ki a saját nyomorúságuk miatt. Nézzenek előbb tükörbe és csak azután kövezzenek meg bárki mást -.-

17l

2016. febr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!