Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek gáz ha kitörlöm...

Szerintetek gáz ha kitörlöm facebook-on azokat a volt osztálytársaimat akikkel nem voltam jóban?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 18:07
1 2
 1/20 anonim válasza:
Nem, én is kitöröltem őket, de mivel én egyikkel se voltam jóba, ezért én mindet
2015. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Az a gáz, hogy egyáltalán ismerőseid az ilyenek.
2015. aug. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Miért nem voltál velük jóban? Amúgy szerintem ezért ne töröld őket. Ez olyan ha visszajelölted őket (vagy te őket be) akkor már elfértek (elférnek) nem?
2015. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, nyugodtan! Mivel nem akarnak majd rád írni, észre sem veszik majd.


Bár nekem volt egy kettő, aki állandóan b*sztatott, de ballagás után pár hónappal volt pofája megkérdezni, hogy mi újság velem...

2015. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ezek régebbi okj-n való osztálytársaim..

Évek teltek el de egyszer sem írtak rám.


Nekem nem kell boldog boldogtalan ismerősnek mint a fiatalabbnak (igaz én is csak 23 vagyok).


Van olyan aki engem törölt le (nem voltunk rosszban).

2015. aug. 13. 18:19
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
minden jelölted be őket akkor?
2015. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
szerintem nem az, nekem a mostani osztálytársaim között is vannak olyanok, akiket letöröltem, mert éppen nem a szívem csücskei.
2015. aug. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha nem valószínű hogy lesz osztálytali vagy hasonló akkor nyugodtan. De le lehet korlátozni őket hogy ne lásd őket és ők se lássanak téged, csak annyira mintha nem is ismernéd őket.
2015. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg töröld a profilod, csinálj újat, és tényleg csak azokat jelöld be, akikkel tartani is akarod a kapcsolatot.
2015. aug. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz, én is ugyanezt csináltam a volt osztálytársaimmal.
2015. aug. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!