Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek gáz ha kitörlöm...

Szerintetek gáz ha kitörlöm facebook-on azokat a volt osztálytársaimat akikkel nem voltam jóban?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 18:07
1 2
 11/20 Viven kérdései ***** válasza:
Így kell!
2015. aug. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Én még a mostaniakat is kitorlom:-). De komolyan 2én azt nem értem hogy bejelöl, és amikor raísz akkor ezt hallod: ne zaklas....15/f
2015. aug. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
le se fogják kakilni.
2015. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Nem én is terveztem hogy kitörlöm mert már olyan mértékben zaklatot hogy az már nem emeri konkrétean ver meg elgáncsol de én most végeztem az egyettem elé a iskola utolsó napján megverettem a fiú barátaimmal és pofán vágtam ( lány vagyok ) már nagyon elegem volt de amikor megverték de nem ilyen erőszakosan hanem így kötekedtek és rúgdosták de azért csak mértékkel de kicsit azért élveztem hogy boldogan hagyhatom el a egyetemet :D
2015. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Ne töröld ki, mert az 50 éves találkozón úgyis egymás nyakába ugrotok és legalább megismered őket.Akkorra ezek a mostani dolgok rég elvesztik jelentőségüket.

Q/944

2015. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Sunako-chan válasza:

minek kell ilyenen feleslegesen sokat blamálni?? ki akarod törölni? kell neked feleslegesen, kezdesz velük bármit is? bárkinek van hozzá bármi köze, hogy mit teszel a SAJÁT profiloddal?? még annak sincs hozzá köze akit letörölsz/tiltasz/korlátozol. mert ad1: biztosan okkal gondoltál erre, ad2: ha nem volt semmi kapcsolat közted és az illető között-csak ideiglenesen, véletlenül ugyanabban a csoportban voltatok (ez semmit nem jelent)- akkor meg mi a kérdés?

amúgy én is sok volt osztálytársamat, és egyébb később megismert emberkét töröltem, tiltottam korlátoztam, mert megvolt rá az okom, éss azóta sem bántam meg egyet sem, egyetlen másodpercre sem.

szóval szabad országban élünk, ha meg úgy tartja kedved, csinálj új profilt :) sok szerencsét továbbra is :)

23/L

2015. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

És ha összefutsz az általad törölt/tiltott ismerősöddel és megkérdi miért törölted akkor mit fogsz rá felelni?

Csak mert én ettől is tartok. ><

2015. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én is kitörölném az összes ilyen ismerősömet, de attól tartok, hogy nem maradna szinte senki és nem tudnék kinek a postjain röhögni... :(
2015. aug. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
17-es, valószínűleg észre sem veszi, ha törlöd, vagy elmondod neki, hogy miért törölted. Vagy nem vagy egy egyenes típus?
2015. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De az vagyok.
2015. aug. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!